هشدار مهاجری به بازیکنان صدرنشین لیگ یک

هشدار مهاجری به بازیکنان صدرنشین لیگ یک

رضا مهاجری در مصاحبه بعد از بازی با شاهین بوشهر به خبرنگاران گفت

به گزارش کرمان ساکر؛ مس کرمان روز گذشته موفق به شکست یک بر صفر شاهین بوشهر شد رضا مهاجری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود. سه امتیاز را در خانه حریف از تیم خوب شاهین گرفتیم و قطعا می تواند با نوع فوتبالی که ارائه می دهد جزو مدعیان باشد. ما برای اینکه صدرنشین باقی بمانیم باید این بازی را می بردیم.به اقای مهابادی و تیمشان هم تبریک می‌گویم .آنها حتما یقه همه تیمها را میگیرند.


او در پاسخ به این سوال که برای اینکه شاگردانش بعد از صدرنشینی این موقعیت را با سهل انگاری از دست ندهند،گفت: البته ما بازیکنان حرفه‌ای و باتجربه‌ای داریم . اما مدام  با بچه ها صحبت می کنیم. آن ها باید بدانند که ۱۵ فینال پیش رو داریم و بازی آسانی وجود ندارد . ما دیروز فرضت خوبی داشتیم که گل دوم و سوم را بزنیم ولی آخر بازی کار به سمتی رفت که استرس زیادی به ما تحمیل کرد و این برای من قابل قبول نیست . 


سرمربی مس کرمان در خصوص اردویی که در مشهد برگزار کردند ادامه داد: اردو خیلی مفیدی بود. قبل از بازی با شاهین بوشهر اردو یک هفته ای در مشهد برگزار کردیم که در این اردو بچه ها همدل تر شدند و فرصتی پیش آمد که خرید های جدید با قبلی ها هماهنگ شوند که فکر می کنم این اتفاق افتاد و ما بازی خوبی در برابر شاهین انجام دادیم.از همین‌جا هم از مهدی رحمتی و مسئولان پدیده و همینطور احسان اصولی رییس هیئت فوتبال خراسان تشکر می‌کنم.


مهاجری در پایان در مورد دیدار پیش رو افزود: بازی سختی با شهرداری آستارا در خانه داریم. شهرداری آستارا جزو تیم های خوب لیگ یک است و جایگاه خوبی در جدول دارد امیدوارم که بتوانیم یک بازی زیبا ارائه دهیم. با توجه به اینکه هدف ما در نهایت صعود به لیگ برتر و امتیاز تیم ها به هم خیلی نزدیک است ما فرصتی برای امتیاز از دست دادن نداریم.

نظرات

نظر دهید