باشگاه شاهین: از جامعه فوتبال شهر کرمان عذرخواهی می‌کنیم

باشگاه شاهین: از جامعه فوتبال شهر کرمان عذرخواهی می‌کنیم

باشگاه شاهین کرمان در اقدامی ارزشمند شب گذشته با انتشار بیانیه‌ای رسمی از جامعه فوتبال شهرستان کرمان به دلیل اتفاقات پیش آمده پس از دیدار تیم فوتبال نونهالان این باشگاه، عذرخواهی کرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ در این بیانیه آمده است: "باشگاه شاهین کرمان طی فعالیت مستمر هفت ساله، با وجود تمامی سختی ها و مشکلات سد راه خود در بخش خصوصی، همواره در استعدادیابی و پرورش بازیکنان پایه منشأ خدمات شایسته‌ای بوده است و در جهت شکوفایی شخصیت ورزشکارانی اخلاق‌مدار و دارای منش پهلوانی، اهتمام ورزیده است.

لذا با توجه به پیشامد ناخواسته‌ای که در پایان مسابقه اخیر تیم نونهالان زیر سیزده سال این باشگاه بین چند تن از والدین و داور مسابقه در بیرون از ورزشگاه رخ داد و باعث تکدر خاطر مدیران و اهالی فوتبال و دل آزردگی مربیان و همه اعضای باشگاه شاهین گردید، این باشگاه بر خود واجب می‌داند، ضمن محکومیت این اتفاق، عذرخواهی خود از جامعه فوتبال و جامعه داوری کرمان را اعلام دارد. همچنین باشگاه شاهین از کوبل داوری این دیدار دلجویی می‌کند و برای ایشان در ادامه راه قضاوت آرزوی موفقیت دارد‌. در پایان امیدواریم دیگر شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم."

در روزهای گذشته برخی افراد با بزرگنمایی و وارونه جلوه دادن اتفاقات رخ داده، سعی در خراب کردن وجهه باشگاه شاهین را داشتند که این باشگاه شب گذشته با انتشار این بیانیه‌، ضمن ارائه پاره ای از توضیحات، از جامعه فوتبال و داوری شهر کرمان عذرخواهی کرد.

نظرات

نظر دهید