جهان‌نجاتی: شهرداری سیرجان استحقاق قهرمانی را داشت

جهان‌نجاتی: شهرداری سیرجان استحقاق قهرمانی را داشت

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: بعد از یک فصل پرفراز و نشیب و با تلاش بازیکنانم و حمایت مسئولین توانستیم آنچه را که استحقاق داشتیم به‌دست آوریم و قهرمان شویم.

به گزارش کرمان ساکر؛ هفته آخر لیگ برتر فوتبال بانوان کشور عصر سه‌شنبه در ورزشگاه قدیمی سیرجان برگزار شد و دو تیم شهرداری این شهر و سپاهان اصفهان در وزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که تیم شهرداری سیرجان موفق شد با یک بازی هماهنگ تیم سپاهان اصفهان را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و قهرمان لیگ برتر بانوان کشور شود.

سرمربی تیم شهرداری سیرجان پس از قهرمانی در لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در سیرجان اظهار داشت: خدا را شکر بعد از یک فصل پرفراز و نشیب و با تلاش بازیکنانم و حمایت مسئولین توانستیم آنچه را که استحقاق داشتیم به‌دست آوریم و پس از 5 سال قهرمان شویم.

مریم جهان‌نجاتی عنوان کرد: سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم و آنچه که اهمیت داشت اختلاف امتیاز ما با تیم دوم بود که 10 امتیازبود که همین مسئله قهرمانی مسلم ما را نشان می‌داد و امیدوارم مسیری را که از سال 94 با قهرمانی شروع شد و تا سال 99 همه ساله بر روی سکو قرار داشتیم با همین قدرت و با همین نگاه مدیریتی ادامه داشته باشد.

وی در مورد لیگ امسال نیز گفت: امسال یک لیگ پویا و بسیار خوب و متفاوت با سال‌های گذشته و سرشار از هیجان و نمایش تکنیک و تاکتیک بهتری از فوتبال بانوان بود که برای فدراسیون فوتبال و تیم‌های ملی نویدبخش وجود پتانسیل خوب با وجود این همه بازیکن باانگیزه در لیگ است که استفاده کند و امیدوارم که هر چه سریعتر تیم فوتبال بزرگسالان به رنکینگ جهانی برگردد.

شهرداری سیرجان شایسته قهرمانی بود

افسانه چترنور خانم گل مسابقات لیگ برتر بانوان نیز به خبرنگار فارس گفت: مدت 6 سال است که در خدمت تیم شهرداری سیرجان هستم در ابتدا در پست دفاع بازی می‌کردم و با توجه به نیاز تیم به فوروارد مدت دو سال هست که در این پست بازی می‌کنم و خدا را شکر توانستم به خانم گلی دست پیدا کنم و از این بابت خوشحالم و این قهرمانی را تقدیم هواداران خوب سیرجانی می‌کنم.

ملیکا متولی هم یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم شهرداری سیرجان گفت: شش سال هست که در تیم بانوان شهرداری سیرجان هستم و از این برد و قهرمانی خیلی خوشحالم، من امسال توانستم هفت گل بزنم وهفت پاس گل بدهم و برای تیم موثر باشم.

عارفه سادات سیدکاظمی دروازه‌بان تیم بانوان سیرجان نیز که نقش خیلی موثری در قهرمانی تیمش دارد به خبرنگار فارس گفت: برای رسیدن به قهرمانی خیلی زحمت کشیدیم و بچه‌ها همگی در این قهرمانی سهیم هستند و تیم ما شایسته قهرمانی بود و از این بابت خوشحالم که به حق‌مان رسیدیم.

نظرات

نظر دهید