کسب عنوان سومی لیگ برتر توسط تکواندوکاران مس کرمان

کسب عنوان سومی لیگ برتر توسط تکواندوکاران مس کرمان

تیم تکواندو مس کرمان در پایان رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور عنوان سومی فصل قبل خود را تکرار کرد و به مدال برنز رقابت ها رسید.

به گزارش کرمان ساکر؛ در رقابت های نیمه نهایی لیگ برتر تکواندو کشور که صبح امروز در تهران برگزار شد، تیم تکواندو مس کرمان در حالی برابر تیم قدرتمند لوازم کن تن به شکست 6بر2 داد که هوگو پوشان مس در بسیاری از اوزان رقابت شانه به شانه و بسیار نزدیکی با رقیبان خود داشتند.

در مبارزه اول دو تیم و در وزن به علاوه 87 ابتدا سجاد مردانی تکواندوکار مس برابر رقیب خود به پیروزی 6بر 3 دست یافت. در وزن 58 کیلو در حالی نریمان مردانی تکواندوکار مس با نتیجه 36 بر 33 از حریف خود پیش بود اما با ده اخطاره شدن توسط داوران، این وزن را واگذار کرد. در وزن 63 کیلو گرم نیز محمد صادق دهقانی تکواندوکار مس با حریف خود در امتیاز 20 مساوی شدند اما در راند طلایی مغلوب حریف خود شد. در وزن 87 کیلو محمد رضا خانی از تیم مس حریف خود را شکست داد اما در اوزان 80، 68 و 74 رامین حسینقلی زاده، مهدی یوسفی و سیدامیدحسینی رقابت را به تکواندو کاران کن واگذار کردند تا در نهایت تیم مس با نتیجه 6بر2 در نیمه نهایی مغلوب تیم لوازم خانگی کن شود.

تکواندوکاران مس به همراه تیم فرمانیه با کسب عنوان سومی مشترک، مدال برنز رقابت های این فصل را از آن خود کردند و در مراسم اختتامیه این رقابت ها که عصر امروز برگزار می شود برروی سکو خواهند رفت.

رقابت های لیگ برتر تکواندو این فصل کشور با حضور هشت تیم برگزار شد که در دور اول تیم ها در دو گروه به مصاف هم رفتند که تیم مس کرمان با صعود از گروه خود به دور پایانی این مسابقات صعود کرد ودر نهایت در رتبه سوم مسابقات قرار گرفت.

نظرات

نظر دهید