استعفای مهدوی از هیئت رئیسه فدراسیون هندبال

در اعتراض به تصمیمات اخیر فدراسیون

استعفای مهدوی از هیئت رئیسه فدراسیون هندبال

سیدرضا مهدوی در اعتراض به اتفاقات رخ داده در فدراسیون هندبال، از هیئت رئیسه این فدراسیون هندبال استعفا داد.

به گزارش کرمان ساکر؛ لیگ برتر هندبال در سال 99 با حاشیه های زیادی همراه شده و اخیرا در جریان مرحله نهایی تیم مس کرمان که به خاطر داشتن چند بازیکن کرونایی با فدراسیون به اختلاف خورده بود، بعد از شکست برابر پرسپولیس بهبهان بیانیه تندی را منتشر کرد. حالا در جدیدترین اتفاق سیدرضا مهدوی، رییس هیات هندبال کرمان که عضو هیات رییسه فدراسیون هم بوده، در اعتراض به اتفاقات اخیر در اقدامی قابل توجه استعفای خود را اعلام کرده است.

 

متن استعفا بدین شرح است؛

به نام خدا

باسلام و احترام

جامعه نازنین و مظلوم هندبال حق گرفتنی ست نه دادنی

امروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی حق بر باطل و پیروزی وجدان سالم و بیدار بر ریا و تزویر در مجموعه‌ای به نام فدراسیون هندبال شاهد مشکلاتی هستیم که حتی توان گفتن آن‌ها نیست و خجالت می‌کشم آن‌ها را بیان کنم.

همه جامعه هندبال ایران عزیزمان و بخصوص دردکشیده‌ها و پیشکسوتان هندبالی که افتخار می‌کنم دست و پایشان را ببوسم، می‌دانند چه خبر شده و می‌دانند چه اتفاقات زشت و چه روند مغرضانه‌ای در حال شکل گیریست.

امروز همه می‌دانند انتصاب بعضی از زنان و مردانی که کارنامه شان برای هندبال و جامعه هندبال روشن است و به قولی معلوم الحال هستند … برای چیست؟

برای خود متاسفم که احساس کردم این عزیز می‌تواند به هندبال کمک کند و امیدوارم روزگاری یک دلسوز واقعی و درد کشیده هندبال بیاید
البته با سلامت کاری با وجدان کاری با اعتقاد به اینکه عاقبت و قیامتی هم هست.

جریانات را از طریق مراجع مختلف دنبال می‌کنم

من فرزند کسی هستم که همه جامعه ورزش بخصوص هندبال می‌دانند و او را می‌شناسند و سلامت و صداقت او را به عینه دیده‌اند و برای گرفتن حق جوانان و ورزشی‌ها و هندبالی‌ها با هیچ کسی معامله نکرده و نمیکند. حتی از منافع و جان خود هم گذشته و می‌گذرد.

پس به همین دلیل با توجه به مشکلاتی که امروز در هندبال شاهد هستم که همه جامعه هندبال می‌دانند و از آن آگاهی دارند از حضور در هیات رئیسه فدراسیون هندبال ایران استعفا می‌دهم.

و این جریانات را با تمام وجود از طریق مراجع مختلف، مجمع نمایندگان، وزارت ورزش و… و. دنبال می‌کنم.

البته در این مسیر دوستانی را هم که ادعای رفاقت و مردانگی می کردند را خوب خوب شناختیم.

مهم پیروزی یا باخت نیست مهم پیگیری گرفتن حق جامعه بزرگ و مظلومی به نام هندبال است.

یا حق

سیدرضا مهدوی

یکی از خادمان هندبال

نظرات

نظر دهید