آغاز دور برگشت رقابت‌های مرحله نهایی لیگ برتر هندبال کشور از امروز

آغاز دور برگشت رقابت‌های مرحله نهایی لیگ برتر هندبال کشور از امروز

دور برگشت مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر هندبال کشور از عصر امروز پیگیری خواهد شد و تیم مس کرمان در اولین بازی خود از این دور از ساعت 16 امروز به مصاف تیم پاس قم خواهد رفت.

به گزارش کرمان ساکر؛ با انجام بازی های این دور، رقابت های این فصل ایگ برتر هندبال کشور نیز به پایان خواهد رسید و جایگاه تیم های اول تا هشتم مسابقات مشخص خواهد شد.

تیم هندبال مس کرمان که متاسفانه در دور نهایی این رقابت ها به مسائلی دچار گشت تا جذابیت رقابت های داخل زمین خود را با وجود مسائل حاشیه ای پیش آمده از دست بدهد، در حال حاضر با دو پیروزی و دو شکست در رده دوم جدول مسابقات دور نهایی قرار دارد.

هندبالیست های مس روز 25 بهمن با پرسپولیس بهبهان، 27 بهمن با ذوب آهن و 29 بهمن با نیروی زمینی بازی های خود را برگزار می کند تا فصل خود را به پایان برسانند.

با توجه به اختلاف سه امتیازی به وجود آمده بین هندبال مس کرمان و نیروی زمینی، تیم مس کرمان برای قهرمانی باید در همه بازی های پیش روی خود پیروز باشد و در مقابل تیم نیروی زمینی علاوه بر شکست در بازی آخر خود برابر مس کرمان، در یکی دیگر از بازی های خود نیز نتیجه را از دست بدهد.

هنوز تکلیف برگشت بازیکنان کنار مانده تیم هندبال مس کرمان مشخص نیست و باید دید طی روزهای آتی چه اتفاقاتی برای تیم هندبال مس کرمان رخ خواهد داد.

نظرات

نظر دهید