وزنه برداری کرمان همچنان در گرداب حواشی

بازگشت قاسم‌زاده با لغو حکم وطن‌خواه؛

وزنه برداری کرمان همچنان در گرداب حواشی

سرانجام پس از بوجود آمدن حواشی فراوان، احکام صادره از سوی سرپرست جدید هیات وزنه‌برداری استان کرمان، لغو شدند.

به گزارش کرمان ساکر؛ پس از انتصاب چند عضو جدید  توسط حسن محمدی پور سرپرست هیئت وزنه برداری استان کرمان ، به رغم اعتراضها و تذکرات مکرر سایر اعضای هیئت به اداره کل ورزش و جوانان استان برای جلوگیری از این اقدامات خلاف قانون محمدی پور، نهایتاً با دستور بازرسی کل استان ، احکام صادره  لغو گردید و ضمن ابقای قاسم زاده عملا‌ رأی به کنار گذاشته شدن آرش وطن خواه مربی رفسنجانی از سمت سرپرستی دبیری داده شد.

نکته جالب توجه این که احترام به قانون و قانون مداری ، از وظایف مهم هرسرپرستی به شمار می رود که می‌بایست در آن سرآمد بوده و حداقل با مشورت از اداره کل ورزش و جوانان از ورود نهاد ثالث و تذکر و لغو حکم ، و کنارگذاشته شدن و تخریب وجهه ی افراد تازه منصوبی چون وطن خواه که هنوز جوهر احکام آنان خشک نشده، ونیامده وادار به بازگشت شده اند، جلوگیری بعمل آورد.

در ادامه باید دید آیا خواسته ی مجموعه وزنه برداری استان مبنی بر بازگشت بهرامپور، و متعاقب آن حکم فرمائی ثبات وآرامش و تداوم پیشرفتهای این رشته مورد توجه مسئولان ورزش استان و فدراسیون قرار خواهد گرفت یاخیر؟

وآیا حواشی و اتفاقاتی که با نبش قبر ناگهانی موضوعاتی کم ارزش منجر به کناره گیری اجباری این مدیر موفق گردیده، و تداوم و تشدید آن مجموعه ای پویا و روبه پیشرفت را در بهت و نگرانی و نا امیدی فرو برده، پایان خواهد یافت یا هنوز ....؟

نظرات

نظر دهید