توضیحات آرش جابری درباره نحوه برگزاری لیگ دسته اول کشور

قرعه‌کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور انجام شد

توضیحات آرش جابری درباره نحوه برگزاری لیگ دسته اول کشور

قرعه‌کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور صبح امروز انجام شد و ۲۶ باشگاه حاضر در دسته یک فوتسال در دو گروه ۷ تیمی و دو گروه ۶ تیمی تقسیم شدند.

به گزارش کرمان ساکر؛ آرش جابری در آیین قرعه‌کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور که صبح امروز در هتل پردیسان مشهد برگزار شد اظهار کرد: مطابق وعده‌ای که برای برگزاری ۱۵ لیگ در سال ۹۹ داده بودیم، قرعه‌کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور را انجام خواهیم داد. لیگ برتر فوتسال آقایان و لیگ رده‌های‌ سنی پایه را پیش از این آغاز کردیم. سایر مسابقات را هم تا پایان سال جاری استارت خواهیم زد.

وی افزود: لیگ دسته یک فوتسال کشور از ۳۰ بهمن ماه با حضور ۲۶ تیم در ۴ گروه آغاز خواهد شد. مرحله نخست گروهی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ به پایان خواهد رسید. امیدوارم تا آن موقع ویروس کرونا ریشه کن شود و شاهد برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران باشیم. تا زمانی که شرایط کرونایی کشور به پایان نرسد، تمامی مسابقات بدون حضور تماشاگران و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و انجام تست‌های pcr در بازه زمانی ۱۰ روزه انجام خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال بیان کرد: مسابقات در ۴ گروه به صورت رفت و برگشت آغاز خواهد شد. در پایان مسابقات دو تیم برتر مراحل گروهی به مرحله دوم لیگ دسته یک صعود خواهند کرد و بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته در دو گروه ۴ تیمی به صورت رفت و برگشت بازی‌ها برگزار خواهد شد و تیم‌های نخست هر گروه به لیگ برتر فوتسال کشور راه پیدا خواهند کرد.

جابری یادآور شد: حضور تمامی بازیکنان ابتاع در لیگ دسته یک ممنوع است و با باشگاه‌های متخلف در این زمینه برخورد شد. همچنین مهلت ارسال مدارک و عقد قرارداد بازیکنان و انجام کارهای نهایی باشگاه‌ها تا ۲۳ بهمن ماه تمدید شد.

گروه بندی لیگ دسته یک فوتسال کشور به شرح ذیل است:

گروه ۱:
فولاد هرمزگان
شهرداری قرچک
خانه صنعت کرمانشاه
نماسازان ساحل آبادان
عقاب تبریز
فولاد زرند ایرانیان
شهدای چوار ۶۵ ایلام

گروه ۲:
نفت امیدیه
شهرداری ساوه
گهرزمین سیرجان
پاس تهران
سبحان فلز گرمسار
نصر فردیس البرز
مقداد پرواز مشهد

گروه ۳:
شاهین کرمانشاه
اسپیناس زنجان
ایرانکو اراک
سفیر گفتمان تهران
آیندگان هرمزگان
مبل کریمی البرز

گروه ۴:
فولاد سیرجان ایرانیان
جندی‌شاپور دزفول
تابلونصر شهرکرد
چیپس کامل مشهد
رعد پدافند اصفهان
زندی بتن کلاردشت

نظرات

نظر دهید