علیرضا عسکری : ای کاش بازی بصورت زنده پخش می‌شد

عملکرد بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم

علیرضا عسکری : ای کاش بازی بصورت زنده پخش می‌شد

علیرضا عسکری بازیکن مس سونگون ورزقان گفت : دو تیم بازی بسیار زیبایی به نمایش گذاشتند و برای پیروزی تا آخرین لحظه تلاش کردند.

به گزارش کرمان ساکر؛ علیرضا عسگری بازیکن باشگاه مس سونگون ورزقان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت :  با توجه به شرایط جدول، بازی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود و از قبل یک بازی زیبا و جذاب را پیش‌بینی می‌کردیم.

وی افزود : تیم سن ایچ بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و سطح بازی آن‌ها نسبت به نیم فصل نخست پیشرفت بسیار زیادی داشته که جا دارد به کادر فنی این تیم برای چنین ساختاری تبریک عرض کنم.

عسکری با بیان‌اینکه از تجربه خود استفاده کردیم، بیان کرد : تمام بازیکنان برای رسیدن به موفقیت تلاش کردند و با تدابیر کادر فنی از همان دقیقه نخست به دنبال ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند بودیم که توانستیم در این دیدار عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذاریم، این دیدار زیبا و جذاب بود و ای کاش بازی به صورت مستقیم پخش می‌شد تا هواداران دو تیم از دیدن این بازی لذت ببرند.

بازیکن مس سونگون در پاسخ به این سوال که، چه نظری در خصوص شرایط جدول دارد، بیان کرد : در فوتسال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توانیم بگوییم در حال حاضر کدام تیم هایی به مرحله بعد صعود می‌کنند.

ملی پوش مس سونگون در پایان گفت : باشگاه مس سونگون در سال‌های گذشته همواره به تعهدات خود عمل کرده و این فصل نیز به تعهدات خود بسیار خوب عمل نموده و امیدوارم بتوانیم با برتری در دیدارهای بعدی و کسب نتایج لازم جواب مدیران باشگاه را به خوبی بدهیم.

نظرات

نظر دهید