تیممان به خوبی برای حضور در رقابت‌ها بسته شده است

رضا عبدالله‌پور بازیکن گهرزمین:

تیممان به خوبی برای حضور در رقابت‌ها بسته شده است

بازیکن تیم فوتسال گهرزمین سیرجان از شرایط خود و تیمش در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول می‌گوید.

به گزارش کرمان ساکر؛ رضا عبدالله‌پور بازیکن تیم فوتسال گهرزمین در فصل گذشته بازی‌های خوب و مؤثری را برای این تیم انجام داد اما با بدشانسی که آورد، در هفته‌های پایانی با مصدومیت جدی مواجه شد و نتوانست تا آخرین بازی برای گهرزمین به میدان برود. عبدالله‌پور گفت: از اینکه امسال هم میتوانم به تیم شهرم کمک کنم خوشحالم، خوشبختانه با رهایی از بند مصدومیت میتوانم در تمرینات تیم شرکت کنم و انشاالله به زودی به مرز آمادگی لازم خواهم رسید، در اینجا لازم می‌دانم از حمایت‌های مدیرعامل باشگاه به خاطر اینکه در این مدت مرا تنها نگذاشتند و مدیر دلسوز تیم که خیلی به من کمک کردند تا بتوانم سریعتر به بهبودی کامل برسم تشکر کنم. 

این بازیکن سیرجانی اضافه کرد: خوشحالم از اینکه با درایت باشگاه در این فصل تیم خوبی برای شرکت در مسابقات لیگ بسته شده است و این تیم تحت هدایت یکی از با دانش‌ترین مربیان آسیا قطعأ حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت، آقای افضلی این توانایی را دارند که تیم را هم از نظر فنی و هم از نظر روحی برای حضور در مسابقات به سطح کیفی لازم برسانند.

فلنک تیم گهرزمین در ادامه افزود: امیدوارم وضعیت کرونا به زودی مدیریت شود تا بتوانیم از حضور هوادارن در سالن استفاده کنیم، سال گذشته جو فوق‌العاده‌ای را با هوادارن در سالن تجربه میکردیم و واقعأ دلتنگ آن شرایط شده‌ام. 

این بازیکن در پایان گفت: در پایان لازم می‌دانم از همسر و پدر و مادرم تشکر کنم که همیشه حامی من بوده‌اند و همچنین از تمامی مربیانی که عاشقانه برای تیم گهرزمین و توسعه فوتسال در سیرجان تلاش می‌کنند تشکر میکنم و امیدواریم بتوانیم در پایان فصل هدیه ارزشمندی به هوادارن و مردم سیرجان تقدیم کنیم.

نظرات

نظر دهید