بهروز اسدی: امیدوارم هرچه سریعتر مجوز برگزاری مسابقات فوتسال صادر شود

بهروز اسدی: امیدوارم هرچه سریعتر مجوز برگزاری مسابقات فوتسال صادر شود

شماره ۲۰ فصل گذشته تیم فوتسال گهرزمین که بازی‌های خوبی برای تیمش انجام داد و گل‌های ارزشمندی را به ثمر رساند، این فصل نیز پیراهن گهرزمین را بر تن می‌کند.

به گزارش کرمان ساکر؛ بهروز اسدی بازیکن نام آشنای سیرجانی که عنوان فنی‌ترین بازیکن جهان در مسابقات جهانی دانش آموزی ایتالیا را در کارنامه دارد، امسال هم آمادگی و انگیزه خوبی برای حضور در ترکیب گهرزمین در او دیده می‌شود. اسدی در مورد این باشگاه گفت: سال‌ها از نبود یک تیم فوتسال در سیرجان رنج می‌بردیم و استعدادهای زیادی در سیرجان بود که به علت نبود تیم فوتسال در سطح‌های بالا سوخت شدند، و من هم مجبور بودم برای ادامه کارم به شهرهای مختلف کشور بروم و بازی کنم، اما حالا خوشحالم که می‌توانم در شهر خودم و در کنار مردم شهر خودمان فوتسال بازی کنم.

اسدی ادامه داد: گهرزمین با تیمداری در فوتسال لطف بزرگی به گسترش فوتسال در این شهر پر استعداد کرد و رفته رفته دارد در فوتسال کشور قابل احترام می‌شود و مطمئن باشید به زودی و با تدابیری که مدیریت باشگاه اندیشیده‌اند تبدیل به یک قطب فوتسال در کشور خواهیم شد.

این فوتسالیست اضافه کرد: سال گذشته اولین سال حضور گهرزمین در لیگ یک بود و توانستیم با ماندگاری در این لیگ به سطح کیفی لازم برسیم تا امسال بتوانیم برای صعود به لیگ برتر برنامه‌ریزی کنیم، من هم خوشحالم که توانستم در فصل گذشته برای تیم موثر باشم و امسال هم برای حضور و اثرگذاری در ترکیب تیمم مضایقه نخواهم کرد.

فلنک چپ گهرزمین در پایان افزود: خوشبختانه آقای افضلی تیم خیلی خوبی را تا بدین جای کار بسته‌اند و با حمایت‌های باشگاه بازیکنان باکیفیت و با اخلاقی در بازار نقل و انتقالات به جمع ما اضافه شده‌اند که خیلی به ما کمک می‌کنند، امیدوارم هرچه سریعتر مجوز برگزاری مسابقات صادر شود تا بتوانیم با حضوری آبرومندانه نماینده‌ای قابل احترام و درخور شأن مردم سیرجان در لیگ دسته اول باشیم و در آخر فصل ارمغان ارزشمندی را برای مردم و هوادارن خونگرم سیرجان و استان کرمان بدست آوریم.

نظرات

نظر دهید