تلاش‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتسال برای برگزاری لیگ برتر

تلاش‌های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتسال برای برگزاری لیگ برتر

سخنگوی فدراسیون فوتبال از ادامه تلاش‌های فدراسیون و سازمان لیگ فوتسال برای برگزاری هرچه سریع‌تر لیگ برتر خبر داد.

به گزارش کرمان ساکر؛ «امیرمهدی علوی» سخنگوی فدراسیون روز جمعه در خصوص برگزاری لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و پیشامد موج های افزایشی این ویروس، شاهد تغییرات زیادی در برنامه‌های اجرایی فوتبال در جهان هستیم.

وی ادامه داد: در کشورمان نیز تغییراتی بنابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش و به طور کلی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در چند ماه اخیر داشتیم که همگی با اولویت حفظ سلامت ورزشکاران بوده است. خوشبختانه در رشته فوتبال پروتکل های بسیار خوب و دقیقی که حاصل زحمات ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال، کمیته پزشکی فدراسیون و تعامل آنها با فدراسیون پزشکی ورزشی بوده است تنظیم شده و به اجرا گذاشته شده است.

علوی افزود: دلیل تاخیر در آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتسال، به اخذ مجوز برگزاری مسابقات آن مربوط است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتسال تلاش زیادی کردند تا در اسرع وقت مجوز را کسب کنند و این تلاش ها ادامه دارد.

سخنگوی فدراسیون در پایان اشاره کرد: لازم می‌دانم از سازمان لیگ فوتسال، کمیته پزشکی فدراسیون و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی و سایر مبادی ذیربط تشکر ویژه‌ای بابت تلاش های گسترده شان داشته باشیم. ضمن اینکه مستندات و مکاتبات انجام شده در این خصوص نزد آرشیو فدراسیون موجود است.

نظرات

نظر دهید