مهدوی: مسئولیت پوشش فوتسال و وزنه‌برداری سیرجان را برعهده گرفته‌ایم

به دنبال میزبانی لیگ یک فوتسال هستیم؛

مهدوی: مسئولیت پوشش فوتسال و وزنه‌برداری سیرجان را برعهده گرفته‌ایم

مدیرعامل باشگاه گهرزمین سیرجان می‌گوید این باشگاه مسئولیت پوشش دو رشته ورزشی فوتسال و وزنه‌برداری را برعهده گرفته است و برای آن‌ها برنامه‌های بلند مدت دارد.

به گزارش کرمان ساکر؛ خبر عقد قرارداد بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک با باشگاه گهرزمین به همراه چند وزنه‌بردار ملی‌پوش صبح دوشنبه را برای ورزشی های سیرجان جذاب تر کرد. حالا قرار است سیرجان در وزنه برداری نیز صاحب تیم باشد.

سیدرضا مهدوی مدیر عامل باشگاه گهر زمین در این باره می‌گوید: سیرجان در وزنه‌برداری صاحب استعداد است و از مدتی قبل جناب دکتر امین پورمعصومی رئیس هیات ورنه‌برداری پیگیر موضوع بودند و حالا این تلاش با همکاری باشگاه گهرزمین به ثمر نشسته است.

وی افزود: کیانوش رستمی، محمد زارعی و کیاقدمی نیز سه ملی پوش دیگری هستند که با گهر زمین قرارداد بسته اند. در کنار این ملی پوشان چهار وزنه بردار و دو مربی سیرجانی نیز حضور خواهند داشت. 

مهدوی اضافه کرد: برای تقویت زیرساخت های وزنه برداری بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات وزنه برداری را برای سیرجان خریداری خواهیم کرد.

مدیر عامل باشگاه گهرزمین تصریح کرد: باشگاه گهرزمین مسئولیت پوشش وزنه‌برداری و فوتسال سیرجان را بر عهده گرفته و در بلند مدت روی این دو رشته ورزشی برنامه داریم.

مهدوی در مورد تیم فوتسال گهرزمین نیز گفت: جذب حسین افضلی به عنوان سرمربی و چند بازیکن لیگ برتری را با هدف صعود گهر زمین از لیگ یک به لیگ برتر صورت داده ایم. گهرزمین را به پایگاه فوتسال این منطقه از کشوری تبدیل خواهیم کرد.

مهدوی با بیان اینکه در ورزش حرفه‌ای بحث بومی و غیر‌بومی منسوخ شده است افزود: در عین حال حدود نیمی از کادرفنی تیم ما بومی است و ۱۱ بازیکن نیز از سیرجان و کرمان در تیم حضور دارند.

مدیر عامل باشگاه گهرزمین تصریح کرد: اردوی ۲۰ روزه ما در سه شهر اصفهان، ساوه و ساری تیم ما را به مرز آمادگی کامل رسانده است و به دنبال میزبانی مسابقات گروه خودمان در لیگ دسته اول فوتسال هستیم.

نظرات

نظر دهید