ایثار جیرفت در مسیر آماده سازی برای لیگ دو فوتسال

ایثار جیرفت در مسیر آماده سازی برای لیگ دو فوتسال

ایثار جیرفت قصد دارد با قدرت وارد لیگ دسته دوم فوتسال کشور شود.

به گزارش کرمان ساکر، رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از یک ماه دیگر آغاز می‌شود و تیم ایثار جیرفت به عنوان نماینده استان کرمان در تکاپوی حضوری قدرتمند در فصل جدید است و قصد دارد با مربی غیر بومی نیز وارد بازی‌ها شود. در همین خصوص شنیده می‌شود احمد صالحی نژاد که در تیم های مختلفی چون واموس اندونزی، مقاومت و پارسیان مربیگری کرده، با پیشنهاد مسئولان ایثار در جیرفت حضور دارد و از نزدیک شاهد تمرینات این تیم است.

وی در همین خصوص به طوفان ورزش گفت: با پیشنهاد آقای سنجری به جیرفت آمدم تا هدایت تیم ایثار را برعهده بگیرم. فعلا توافقات اولیه انجام شده اما هنوز به مرحله قرارداد نرسیده ایم. در صورت توافق امیدوارم که بتوانم با همکاری کادر فنی و مسئولان شهرستان، تیم خوب ایثار را از این مرحله بالا ببریم چرا که بر خلاف سال های گذشته مسابقات بصورت منطقه ای برگزار می شوند.

صالحی نژاد یادآور شد: جنوب کرمان بازیکنان با کیفیتی دارد که در صورت توافق با باشگاه ایثار، در نظر داریم از تمام پتانسیل های منطقه برای موفقیت بهتر تیم استفاده بکنیم.

در خصوص برنامه‌های تیم ایثار برای فصل جدید مسائلی دیگری هم علاوه بر مذاکره با صالحی نژاد مطرح است. خوابگاه اختصاصی باشگاه که برای اسکان بازیکنان غیر بومی با هزینه ای بالغ بر چهل میلیون تومان راه اندازی شده و حتی استودیوی اختصاصی باشگاه به منظور پوشش رسانه ای رویدادها نیز با هزینه ای بالغ بر بیست میلیون تومان در فصل جدید در دسترس قرار خواهد داشت.

همچنین باشگاه فرایند تست گیری خود را از بازیکنان غیر بومی از استان های اصفهان، شیراز، مشهد و بندرعباس با جدیت پیگیری می‌کند و در حال جمع بندی نهایی است.

نظرات

نظر دهید