شیشه سکوریت فاتح رقابت‌های فوتسال جیرفت

شیشه سکوریت فاتح رقابت‌های فوتسال جیرفت

رقابت های لیگ برتر فوتسال جیرفت با قهرمانی تیم شیشه سکوریت این شهرستان به کار خود پایان داد.

به گزارش کرمان ساکر؛ علی جلالی رئیس هیئت فوتبال شهرستان جیرفت، گفت: مسابقات لیگ برتر فوتسال شهرستان جیرفت، عصر دیروز با برگزاری سه دیدار پایان یافت.

او افزود: در هفته هفتم و پایانی این رقابت‌ها و در حساس‌ترین دیدار از ساعت ۱۶، دو تیم مدعی شیشه سکوریت و ثامن در شرایطی به مصاف هم رفتند که برنده این بازی، بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها تکیه می‌زد.

جلالی تصریح کرد: در این دیدار جذاب و دیدنی، تلاش دو تیم پس از رد و بدل شدن شش گل، نتیجه‌ای جز تساوی ۳ بر ۳ در پی نداشت تا شور به اردوی جبالبارز بازگشته و این تیم امیدوار به خلق معجزه ۱۲ گله به مصاف دانشجویان علوم پزشکی برود.

او بیان داشت: بر این اساس و از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه، دانشجویان علوم پزشکی در مقابل بازیکنان جبالبارز پرامید صف آرایی کردند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جیرفت گفت: در این دیدار، علیرغم شروع طوفانی جبالبارز، اوضاع بر وفق مراد این تیم پیش نرفته و برتری ۴ بر ۳ حاصلی برای یاران شهسواری و یارانش نداشت تا شرافت امیر افضلی با شیشه سکوریت جام را به خانه ببرند و ثامن با جوانان بی ادعایش، با کسب نایب قهرمانی شگفتی ساز شود.

جلالی افزود: در آیین اختتامیه این رقابت‌ها با اهدای کاپ، حکم قهرمانی و مدال از تیم‌های اول و دوم تقدیر و تیم دانشگاه علوم پزشکی به عنوان تیم اخلاق مسابقات انتخاب شد.

او برگزاری ۲۱ بازی در این مسابقات، جدال ۳ تیم برای قهرمانی در هفته پایانی، رد و بدل شدن ۱۰۱ گل با میانگین ۴.۸ گل در هر بازی و میانگین سنی ۲۲.۲ سال برای بازیکنان در مسابقات را از نکات قابل بیان در مورد این رقابت‌ها عنوان کرد.

نظرات

نظر دهید