5 گزینه هدایت مس در لیگ یک

از سرمربی و بازیکن سابق تا رکورددار صعود

5 گزینه هدایت مس در لیگ یک

باشگاه مس به شکلی ضرب الاجلی قصد دارد سرمربی فصل آینده خود را در لیگ یک معرفی کند.

به گزارش کرمان ساکر، مس کرمان نتوانست در اولین سال حضور در لیگ برتر، خود را در این سطح حفظ کند و سقوطی تلخ را با هدایت فرزاد حسینخانی تجربه کرد.

با این حال سقوط به لیگ یک بهانه‌ای برای انفعال باشگاه مس نبوده و علی قرایی که در دوره‌ای کوتاه روی صندلی مدیریتی باشگاه مس نشسته، همچنان در این باشگاه حضور دارد و به دنبال پیشبرد اهداف خود برای این باشگاه است.

بر همین اساس، باشگاه مس قصد دارد سرمربی خود را در فصل آینده لیگ یک معرفی کند و ظاهرا گزینه‌های مطرحی نیز در سبد انتخاب باشگاه مس قرار گرفته‌اند که در حال حاضر 5 نام برای این تیم مطرح است؛ مجتبی حسینی، رضا عنایتی، رسول خطیبی، محمود فکری و سعید دقیقی گزینه‌های مورد تایید مدیرعامل باشگاه مس در گفتگو با «ورزش سه» هستند.

باشگاه مس روز گذشته در بیانیه عذرخواهی خود بابت سقوط به لیگ یک، از مذاکره و توافق اولیه با گزینه‌ای خبر داد که سابقه خوبی در صعود به لیگ برتر دارد و به نظر می‌رسد در میان این گزینه‌ها، رسول خطیبی گزینه‌ی مورد اشاره‌ی باشگاه مس باشد؛ خصوصا که نام او بارها در فصل گذشته پیرامون نیمکت مس و جایگزینی فرزاد حسینخانی مطرح شد و باید دید سرانجام نیمکت مس به او محول خواهد شد یا خیر.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها