حمایت کرمانی‌ها می‌تواند ما را در لیگ برتر نگه دارد

حمایت کرمانی‌ها می‌تواند ما را در لیگ برتر نگه دارد

هافبک مس کرمان مدعی است اشتباه مقابل سپاهان آنها را با تنبیه بزرگی مواجه خواهد کرد و نمی‌خواهند برچسب سقوطی روی نام آنها قرار گیرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ مس کرمان این هفته در دیداری سخت و حساس برابر سپاهان قرار خواهد گرفت و شاگردان فرزاد حسین خانی امیدوارند از این جدال دست پر خارج شده تا سهمیه لیگ برتری‌شان را حفظ کنند.

معین عباسیان هافبک مس کرمان درباره شرایط این تیم بعد از تساوی برابر ملوان گفت: برای برد در انزلی حاضر شده بودیم اما متاسفانه تنها به یک امتیاز رسیدیم. با این حال همچنان به آینده امیدواریم و باید برابر سپاهان یکی از بهترین نمایش‌های خودمان را داشته باشیم.

وی ادامه داد: نباید به بازی دیگر تیم‌ها توجه کنیم. تمام تمرکز ما روی دیدار با سپاهان است. اینکه تا لحظه آخر منتظر بازی تیم‌های دیگر باشیم شاید همه چیز برای ما به بدترین شکل پایان یابد.

عباسیان با اشاره به حمایت هواداران گفت: سپاهان تیم بزرگ و قدرتمندی است و قطعا یکی از بازی‌های سخت ما خواهد بود. ما برابر استقلال و پرسپوليس هم در مقطعی نمایش خوب و برتری داشتیم ولی متاسفانه علی‌رغم میزبانی هواداران حمایت بیشتری از رقیب داشتند که روی کار ما هم تاثیر گذاشت. در این بازی اما قطعا هواداران پشت ما خواهند بود. باید سهمیه مس را در لیگ برتر حفظ کنیم تا فصل آینده نیز یک شور و هیجان بزرگ را در کرمان شاهد باشیم. این مسئولیت همگی ما چه بازیکنان و مدیریت و کادر فنی و خصوصا هواداران خواهد بود.

وی ادامه داد: سپاهان از بازیکنان باکیفیتی بهره می‌برد و یک لحظه غفلت می‌تواند همه چیز را علیه ما کند و یک پشیمانی بزرگ برای ما در پی داشته باشد. امیدوار هستیم که گل‌گهر هم با تمام توان و تمرکز در بازی با نفت آبادان حاضر باشد تا یک روز فوتبالی خوب را شاهد باشیم.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها