آذرباد: دوست داشتم به استقلال گل بزنم

آذرباد: دوست داشتم به استقلال گل بزنم

کاپیتان مس رفسنجان می‌گوید گل زدن به تیم‌های بزرگ لذت‌بخش است.

به گزارش کرمان ساکر؛ مس رفسنجان از استقلال پیش افتاد اما در ادامه حریف کامبک زد. محسن آذرباد که امسال هم همانند سال گذشته آمار خوبی از خود به جا گذاشت در مورد شکست در هفته بیست و نهم به خبرنگار ما گفت: به نظرم بازی خیلی جانداری بود و هر دو تیم برای برد بازی می‌کردند چون مساوی به دردشان نمی‌خورد و همین باعث شد به قشنگی‌های بازی اضافه شود. هر دو تیم موقعیت داشتند و ما جلو افتادیم ولی استقلال با مهره‌های خوبش توانست ورق را برگرداند. ما بعد از اینکه یک گل زدیم نباید دو گل می‌خوردیم اما قشنگی‌های فوتبال به همین چیزها است.

وی در مورد اینکه دومین باخت خانگی‌شان رقم خورد ادامه داد: متاسفانه در خانه به استقلال و پرسپولیس باختیم که آن هم حقمان شکست نبود.

هافبک مس که عملکرد خوبی در امر گلزنی و پاس گل دارد در مورد موقعیت‌های حساسی که از دست داد عنوان کرد: کمی کم شانس بودم اما موقعیت‌های خوبی داشتم و عملکردم حتی از بازی های قبل هم بهتر بود. دوست داشتم گل بزنم.

آذرباد که تا باحال به سرخابی‌ها گل نزده در مورد حسرت به جا مانده گفت: پاس گل دادم اما گل نزدم. به تیم‌های بزرگ گل زدن خیلی لذت‌بخش است و‌ باید ببینیم چه انفاقی می‌افتد.

بازیکن مس در پاسخ به این سوال که آیا از تعویضش ناراحت بود توضیح داد: نه اصلا. فوتبال است و این امر طبیعی. داشتم خوب کار می‌کردم و دوست داشتم گل بزنم.

آذرباد در خصوص پاس گل مهدی قایدی هم اینگونه نظر داد: من از زمان ایران جوان مهدی را می‌شناسم. اولین سالی که به رفسنجان آمدم به بچه‌ها گفتم مهدی به مراحل بالاتر می‌رود. ان‌شاالله به حقش برسد و به تیم ملی هم دعوت شود.

کاپیتان نارنجی‌پوشان در مورد رفتارهای ساپینتو کنار خط گفت: هر هفته در این مورد صحبت شده ولی دیروز حاشیه‌اش کمتر شده بود و‌ مورد خاصی نبود.

وی در مورد اینکه سهمیه آسیایی را از دست دادند عنوان کرد: متاسفانه سهمیه را از دست دادیم. یک بازی مانده و باید رتبه پنجم را حفظ کنیم تا حداقل جایگاهمان نسبت به سال پیش بهتر باشد.

کاپیتان مس در پاسخ به این سوال که ربط دادن تمام اشتباهات به داوری درست است یا خیر گفت: شما فقط بحث سه امتیاز را می‌بینید درحالی که عملکرد داور می‌تواند تا دو هفته روی یک تیم تاثیر بگذارد. مدیرعامل، مربی و بازیکنان همه تحت فشار می‌روند. اگر یکی دو بازی بود اشکالی نداشت اما از اول فصل امتیازاتی از دست دادیم که خیلی تاثیرگذار است. اگر این اشتباهات نبود رتبه چهارم  را داشتیم. یک تیم و یک شهر از آسیا محروم می‌شوند. وگرنه اشتباهات برای همه هست. کلی کارشناس گفتند بیشترین تیمی که از داوری ضربه خورده مس رفسنجان بوده. اختلاف ما با تراکتور ۶ امتیاز شد. حسرت بزرگی می‌خورم که چرا نشد سهمیه بگیریم چون برای من، مربی و باشگاه رزومه می‌شود و‌ برای یک شهر و استان خوب است. من نگاهم به داوری این است، هیچ کدام قصد و غرض ندارند ولی اشتباهشان یک تیم را سقوط می دهد و یا باعث می‌شود سهمیه نگیرد. تیم ما امسال شایسته بود و می‌توانست اتفاقات بهتری رقم بزند ولی نشد.

آذرباد در مورد شایعه‌ها در خصوص جدایی محمد ربیعی افرود: اطلاعی ندارم که می‌ماند یا می‌رود بهتر است از خودش سوال کنید فقط می‌دانم که زحمات زیادی کشیده. 

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها