جریمه سنگین انضباطی برای مسی‌های کرمان

جریمه سنگین انضباطی برای مسی‌های کرمان

برخی از اعضای تیم فوتبال مس کرمان در دیدار با پرسپولیس تخلفاتی داشتند که از نگاه ناظر بازی پنهان نمانده و منجر به جریمه‌های سنگینی علیه آن‌ها شده است.

به گزارش کرمان ساکر، کمیته لنضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: «مسابقه تیم های مس کرمان و پرسپولیس تهران در هفته 26 لیگ برتر برگزار و از سوی سعید قراین، مدیر رسانه ای تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم است و باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

محسن جعفری، تدارکات تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم است و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه مس کرمان به خاطر حمله فرد ناشناس منتسب به باشگاه به داور و مقام رسمی و توهین به ایشان و عدم معرفی از سوی باشگاه، این تیم باید 2 میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

امیر حسین میرزایی، عوامل منتسب به باشگاه مس کرمان به دلیل حمله ور شدن به مقام رسمی مسابقه و بدرفتاری نسبت به ایشان، به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم است و باید 1 میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه مس کرمان به خاطر وقفه در بازی به علت آمدن تماشاگران منتسب به زمین بازی و انداختن لیزر و پرتاب ترقه به یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.»

نظرات

نظر دهید