منوجان هم از داوری‌های لیگ استان شاکی شد!

با ادامه این وضعیت از لیگ کنار می‌کشیم

منوجان هم از داوری‌های لیگ استان شاکی شد!

کاپیتان تیم شهرداری منوجان نسبت به قضاوت‌هایی که در لیگ فوتبال استان انجام می‌شود، انتقاد دارد.

به گزارش کرمان ساکر، چندی پیش بود که باشگاه امان کرمان با انتشار یک استوری شبهه برانگیز، به انتقاد از وضعیت داوری‌های لیگ برتر فوتبال استان کرمان پرداخت و قضاوت‌ها را به سود یک تیم خاص دانست.

اما اکنون یک تیم از جنوب نیز نسبت به قضاوت داوران ناراضی است. حسین پورزاد کاپیتان تیم شهرداری منوجان در این خصوص به «کرمان ساکر» می‌گوید: واقعیت این است که امسال در بازی هایی که در شمال استان برگزار شده، سر تیم ما را بریده اند! این کار به دور از روح پهلوانی است و اگر وضعیت قضاوت ها به همین شکل ادامه داشته باشد ما از رقابت های لیگ استان کنار می کشیم.

وی با اشاره به قضاوتی که در دیدار این هفته در زرند انجام شده، افزود: این هفته با تیم شهدای جلال آباد در زرند بازی داشتیم که داور رفسنجانی بازی ما را خیلی اذیت کرد. بازی در دقایق پایانی با نتیجه 3 بر 2 به سود ما جریان داشت و هیچ اتفاق خاصی که منجر به وقفه طولانی در بازی شود نیز وجود نداشت اما داور بازی 9 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

پورزاد ادامه داد: این 9 دقیقه هم پایان کار نبود و داور تا دقیقه 22 وقت های اضافی سوت پایان بازی را نزد تا اینکه بدون برخورد در محوطه جریمه ما، برای حریف اعلام پنالتی کرد. خوشبختانه خدا جای حق نشسته و این پنالتی تبدیل به گل نشد اما اینطور قضاوت هایی جای تردید و شبهه دارد و این اولین بار نیست که در بازی های لیگ استان در شمال این قضاوت ها انجام می شود.

کاپیتان شهرداری منوجان تاکید کرد: با این وضعیت دشوار اقتصادی، مسیر طولانی و سختی را در استان طی می کنیم تا در رقابت ها حاضر شویم اما اینطور قضاوت هایی را شاهد هستیم که ناراحت کننده است و به ما ضربه می زند. باز هم تاکید می کنم اگر این قضاوت ها ادامه داشته باشد از لیگ کنار می کشیم.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها