تمرینات سبک حسین حیدری با وجود منع پزشک

تمرینات سبک حسین حیدری با وجود منع پزشک

مدافع مس کرمان قصد دارد مدت زمان دوری‌اش از ترکیب این تیم را به حداقل برساند.

به گزارش کرمان ساکر، 12 روز پیش و در یکی از تمرینات مس کرمان بود که در ادامه سریال مصدومیت‌های عجیب بازیکنان مس، دست حسین حیدری زیر بدون او ماند و با فشار زیادی که به آرنج وی وارد شد، شکستگی استخوان آرنج و پارگی تاندوم‌ها برای او و مس یک بدشانسی دیگر ایجاد کرد تا وی مجبور به عمل جراحی شود.

مدت زمان دوری حیدری از شرایط تمرین به گفته پزشکان، سه هفته است و بعد از باز کردن گچ دست او می‌توان نظر قطعی را در موردش بازگشتش به تمرینات مس داد اما خود حیدری می‌خواهد در سریع ترین زمان به تمرینات مس برگردد و سپس دوباره وارد ترکیب اصلی شود.

در حالی که حیدری از سوی پزشکان نسبت به انجام تمرین منع شده است، او این روزها با حضور در باشگاه ورزشی و زیر نظر مربی به انجام فعالیت‌های بسیار سبک می‌پردازد و به گغته خودش نمی‌تواند بی تحرک بماند و نسبت به شرایط بدن خود آگاه است که مشکلی برای سلامتی‌اش به وجود نخواهد آمد.

مدافع متعصب مس قبل از مصدومیت خود در فرم خوبی قرار داشت و در 100 درصد بازی‌های فصل در ترکیب رضا مهاجری قرار گرفته بود که مصدومیت بدموقع با بدشانسی تمام به سراغ او آمد. اگرچه حیدری با ذهنی قوی قصد دارد روزهای دوری‌اش را کوتاه کند و انتظار می‌رود در روزهای آتی گچ دست خود را باز کند.

نظرات

نظر دهید