ابارقی: تازه پایم را از گچ باز کرده بودم

ابارقی: تازه پایم را از گچ باز کرده بودم

دونده شاخص تیم مس کرمان که به همراه این تیم در رقابت های لیگ قهرمانی کشور شرکت می کند در رابطه با این مسابقات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش کرمان ساکر، محمدحسین ابارقی در رابطه با شرایط خود در این مسابقات گفت: در مرحله دوم این رقابت ها که هفته گذشته در تهران برگزار شد در حالی شرکت کردم که پای خود را به تازگی از گچ خارج کرده بودم و شکستگی مچ پا سبب شد که نتوانم با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کنم.

ابارقی که در این رقابت ها یک مقام دومی در دوی سرعت 100 متر و یک مقام اولی تیمی در دوی 4 در 100 متر امدادی و یک مقام دومی در دوی 200 متر با لباس تیم مس کرمان کسب کرده بود افزود: از آنجا که خیلی وقت بود در مسابقات رسمی شرکت نکرده بودم برای حفظ آمادگی بدنی خود و حفظ آن در شرایط مسابقه، با وجود مصدومیت در این رقابت ها شرکت کردم.

این دونده که به همراه تیم مس کرمان در رده چهارم جدول کلی رقابت ها قرار دارد و در این هفته در مرحله پایانی رقابت های لیگ کشوری شرکت می کند ابراز امیدواری کرد که با کسب آمادگی بیشتر برای مرحله سوم، به همراه تیم مس رکوردها و نتایج بهتری به همراه این تیم به ثبت برساند.

دونده ملی پوش کشورمان در رابطه با شرایط کلی مسابقات لیگ کشوری نیز افزود: از آنجا که سال منتهی به المپیک و رقابت های آسیایی است، همه دونده های کشور سعی می کنند با بیشترین آمادگی و بهترین رکوردها در مسابقات حاضر شوند و این سطح مسابقات را بالا می برد و اگر شرایط جوی مثل وزش باد اجازه می داد قطعا سطح رقابت ها و رکوردها بهتر هم می شد.

ابارقی با تشکر از آقای سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس و آقای محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان بابت حمایت از تیم دومیدانی مس کرمان گفت: خوشبختانه با حمایت مس برای سال دوم تحت پوشش این باشگاه از کرمان در رقابت های لیگ کشوری شرکت کردیم و حمایت مس از دومیدانی کرمان سبب شد با خیالی آسوده تر به تمرین و مسابقه بپردازیم که از این بابت باید از مس تشکر ویژه داشته باشم.

نظرات

نظر دهید