مهاجری: صعود مس کرمان چالش سختی است

محمودی‌نیا فنی است و من جای اشتباه ندارم

مهاجری: صعود مس کرمان چالش سختی است

سرمربی جدید مس می‌گوید از همان ابتدا با هدفی جز صعود هدایت مس را انتخاب نکرده است.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ورزش سه، رضا مهاجری درباره وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: ما تقریبا اسکلت تیم را بستیم و منتظریم تکلیف لیگ‌برتری‌ها مشخص شود تا با جذب دو، سه بازیکن دیگر تیم را تکمیل کنیم. روزی که من آمدم، با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و گفتم باید بتوانیم تیم را حفظ کنیم و نهایتا سه، چهار بازیکن اضافه شوند، اما متاسفانه همه جدا شدند. خیلی از بازیکنان ما با توجه به قانونی هم که فدراسیون گذاشت و ورود خارجی‌ها را ممنوع کرد، جذب باشگاههای لیگ برتری شدند. با این حال توانستیم 3، 4 بازیکن مثل رشید فرخی، امیر طاهر و مهدی عسگری را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در کل مجبور شدیم تغییرات گسترده ای در تیم داشته باشیم که کارمان را برای هماهنگی سخت می‌شود. به هر حال سعی کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که بتوانند پتانسیل و تجربه تیم بالا آوردن را داشته باشند. ما یک هفته در تهران اردو زدیم که اتفاق خوبی برایمان بود. به شناخت خوبی از بازیکنان رسیدیم و دنبال این هستیم که دو، سه بازیکن دیگر نیز به ما اضافه شوند تا انشاله از یکشنبه تمریناتمان را در کرمان شروع کنیم.

سرمربی فصل گذشته تیم‌های نساجی و ماشین سازی درباره اینکه چرا بعد از چند فصل تصمیم به بازگشت به لیگ یک گرفته، عنوان کرد: نگاهمان از روزی که به مس کرمان آمدیم، این است که این تیم باید صعود کند. کار کردن در لیگ یک برای من رضا مهاجری که همین الان هم ظرفیت حضور در لیگ برتر را دارم، شاید کمی سخت باشد. به خاطر اینکه چند سال از لیگ یک دور بودم، مربیانی همچون برمک و رکوعی را به کادرفنی اضافه کردیم که در لیگ یک باتجربه هستند. معتقدم جای تیمی مثل مس کرمان که تمام زیرساخت های لازم را دارد، در سطح اول فوتبال خالی است. حیف است که این دست تیم‌ها در لیگ برتر نباشند. ما چالش سختی را انتخاب کردیم، اما امیدوارم با حمایت مردم خوب کرمان و مسئولان باشگاه، تیم را به لیگ برتر ببریم.

مهاجری در رابطه با اینکه مدیرعامل باشگاه مس کرمان خودش در کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای شرکت می کند، گفت: این موضوع هم کار مرا سخت می‌کند و هم راحت. راحت از این نظر که او خودش این دوره ها را گذرانده و می داند مربیگری چه شغلی است و امکان دارد گاهی اوقات نتیجه لازم را نگیری. سختی کار هم اینجاست که مدیرعامل تیم خودش کار فنی را می فهمد و درک خوبی از فوتبال دارد و جای اشتباه برای ما نمی ماند.

نظرات

نظر دهید