جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی همچنان نامعلوم!

جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی همچنان نامعلوم!

فدراسیون با گذشت یک سال از وعده جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی هنوز موفق به انجام این کار نشده است.

به گزارش کرمان ساکر، مجید کهتری سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان در گفت و گو با ایسنا در خصوص وضعیت زهرا نعمتی و این که آیا او تمرینات خود را با کمانداران افراد سالم ادامه خواهد داد یا خیر؟ گفت: زهرا نعمتی در حال حاضر با کمانداران در کیش نیست و در کارخانه الیاف شهریار تمرینات انفرادی خود را انجام می‌دهد و من نیز در جریان تمرینات او هستم. با برگزاری اردوهای کمانداران پارالمپیکی او نیز به تیم اضافه خواهد شد. در حال حاضر نیز از نظر روحی و تکنیکی و تاکتیکی شرایط خوبی دارد و تمرینات خود را به طور مرتب انجام می دهد.

وی همچنین از پرداخت حقوق کمانداران پارالمپیکی از اول مهر خبر داد و گفت: به جز زهرا نعمتی که از ابتدای سال تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک بوده و حقوق خود را از پارالمپیک دریافت می کند، بقیه کمانداران چون شانس نقره و برنز هستند از مهر تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک قرار خواهند گرفت. 

وی در پایان درباره مربی خارجی زهرا نعمتی افزود: تا امروز که هیچ خبری از جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی نیست و او تمرینات خود را به طور مرتب و زیر نظر من انجام می‌دهد. البته فدراسیون تیروکمان تا جایی که اطلاع دارم پیگیر این قضیه است اما هنوز به نتایجی دست پیدا نکرده است.

نظرات

نظر دهید