مدیر تیم گهرزمین: حرفه‌ای شدن زمان می‌برد

می‌خواهیم به قله برسیم

مدیر تیم گهرزمین: حرفه‌ای شدن زمان می‌برد

مدیر جدید تیم فوتسال گهر زمین سیرجان در نشست خبری این باشگاه از اهداف این تیم در فوتسال صحبت کرد.

به گزارش کرمان ساکر، وحید حدیدی مدیر تیم فوتسال گهر زمین در ابتدای نشست خبری گفت: از عواملی که در سال گذشته به تیم گهرزمین کمک کردند تشکر می‌کنم، از جمله آقای فرزامی‌فر، تیکدری، بازیکنان، کمیته فنی و هیئت مدیره، امسال بنا بر این شده است که با توان مضاعفی پا به میادین بگذاریم و بنده در اینجا از هیئت مدیره و مدیرعامل بابت اعتمادشان به بنده تشکر می کنم و این برای من باعث افتخار است که می توانم به عنوان مدیر تیم نقش کوچکی داشته باشم.

حدیدی در ادامه افزود: مشکلات سال گذشته را آنالیز کردیم و تا جایی که در توان داشتیم و معقول بوده است برطرف ساخته ایم و این را عنوان می کنم که سالن امام علی ع تا یک ماه دیگر تجهیز خواهد شد، سالن استاندارد با کفپوش استاندارد جهانی آماده برگزاری مسابقات خواهد بود و تیم می تواند در آنجا مستقر شود.

مدیر تیم فوتسال گهر زمین افزود: در بحث البسه و امکانات تمرینی از باشگاه تشکر می‌کنم که وسایل مورد نیاز را فراهم کردند و اکنون کمبود خاصی نداریم.

حدیدی در ادامه تشریح کرد: امسال رویکرد باشگاه در چند بخش مختلف خواهد بود از اهالی رسانه می‌خواهم که در این مسیر به ما کمک کنند یکی از آنها انتخاب یک شعار مناسب و فرهنگی برای باشگاه است که اگر مناسب باشد می توانیم جایگزین شعار فعلی باشگاه کنیم و از کسی که شعارش انتخاب شود به یادگار تقدیر خواهیم کرد.

حدیدی در خصوص آغاز تست گیری و نحوه نقل و انتقالات گفت: تیم را با اولویت بومی ها بستیم و تست گیری را آغاز کردیم، سال گذشته فرصت لازم به بومی ها داده شد هم برای اعضای کادر فنی، سرمربی، بازیکنان و دیگر عوامل و همه توان آنها را در پایان فصل دیدیم، در فصل جدید هم تمامی استعدادها را زیر نظر مستقیم سرمربی تیم آقای افضلی زیر نظر گرفته شدند و از بازیکنانی که سرمربی تیم خواستند اکنون لیستی تهیه شده است و بازیکنانی هم که در این لیست قرار نگرفته اند در تیم ب حضور خواهند داشت.

 

امسال به سمت حرفه ای شدن حرکت میکنیم

حدیدی در خصوص نگاه این فصل تیم گفت؛ امسال به سمت حرفه‌ای شدن گام برمیداریم و این یک پروسه ای است که زمانبر و هزینه‌بر است و تا به اینجا که پیش آمده ایم تمامی اصول حرفه‌ای را حفظ کرده‌ایم، باعث افتخار است که یکی از بزرگترین سرمربیان فوتسال کشور در کنار ما هستند و بازیکنانی با کیفیت و با اخلاق از بومی ها و غیر بومی ها توسط ایشان انتخاب شدند.

اخبار باشگاه را فقط از طریق مجاری رسمی دنبال کنند

حدیدی در خصوص انتشار اخبار موثق باشگاه گفت: از خبرنگاران می خواهم که تمامی اخبار باشگاه را از طریق سایت و کانالهای رسمی باشگاه گهر زمین دنبال کنند، مدیر رسانه مشاور رسانه و روابط عمومی باشگاه فعال هستند و همواره در دسترس خبرنگاران قرار دارند.

انرژی مان را صرف تیم شدن می کنیم

حدیدی در ادامه تصریح کرد: دیگر تیم ها مشاهده می‌کنیم که شبیه یک گروه ورزشی عمل می کنند و گاهأ هر کسی به دنبال اهداف فردی خودش میباشد، اما ما می خواهیم شبیه یک تیم کوهنوردی باشیم که همگی به فتح قله می‌اندیشند، ما همگی در یک مسیر نقش آفرینی می کنیم و هدف همه ما موفقیت تیم است و امید داریم که به هدفمان برسیم.

ورزشی نویسان در کنار ما باشند

حدیدی در پایان افزود: از اهالی رسانه می خواهم که خود را عضوی از تیم بدانند نه اینکه در در مقابل ما قرار بگیرند من توان شما را در صعود تیم گل گهر به لیگ برتر مشاهده کردم و در زمانی که این تیم درگیر حواشی شد شما فضا را مدیریت کردید تا این تیم بتواند به موفقیت دست یابد و لیگ برتری شود دست یاری را به سمت شما دراز می کنم و از شما می خواهم که در کنار ما باشید تا با هم با آنچه که می خواهیم دست یابیم که در نهایت خواسته همه ما صعود به لیگ برتر فوتسال است.

نظرات

نظر دهید