چهره تیم بسکتبال مس کرمان واضح‌تر شد

با جذب چند بازیکن جدید

چهره تیم بسکتبال مس کرمان واضح‌تر شد

تیم بسکتبال مس کرمان از تمدید قرارداد با محمد کسایی پور سرمربی فصل قبل خود، در روزهای گذشته روند تشکیل تیم خود را برای فصل جدید مسابقات با جدیت آغاز کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، در روزهای گذشته جمعی از بازیکنان فصل جدید این تیم مشخص شدند که در راس آن ها رضا آذرشا کاپیتان تیم بسکتبال مس کرمان، قراداد خود را برای یک فصل دیگر به طور رسمی با این تیم تمدید کرد. آذرشا که از بازیکنان شاخص بسکتبال کرمان محسوب می شود به همراه مس به لیگ برتر مسابقات صعود کرد و در فصل قبل مسابقات نیز جزو امتیازآورترین و مهره های اصلی تیم بسکتبال مس کرمان محسوب می شد. این بازیکن در لیگ برتر سابقه بازی در تیم های نفت امیدیه و نیروی زمینی را نیز داشته است.

شایان پورکاوه بازیکن فصل قبل پدافند شهرکرد که در سابقه بازی در رده های نوجوانان،جوانان تیم ملی را دارد و پیراهن بزرگسالان تیم ملی را نیز بر تن کرده است. این بازیکن در تیم ملی دانشجویان نیز سابقه بازی دارد تا با تجربه خوب باشگاهی و ملی یکی از بازیکنان موثر این فصل مس کرمان باشد.

ابراهیم بیگی نیز که فصل قبل در تیم پدافند شهرکرد توپ می زد در فصل جدید پیراهن تیم بسکتبال مس کرمان را در لیگ برتر بر تن خواهد کرد. او نیز سابقه بازی در تیم های شهرداری تبریز و فولاد ماهان اصفهان را دارد و علاوه بر بازی در تیم ملی جوانان و حضور در تیم ملی ب بزرگسالان، در جام جهانی بسکتبال سه به سه نیز پیراهن تیم ملی کشورمان را بر تن کرده است.

رامین میرزایی از بسکتبالیست های آینده دار کرمانی که فصل قبل نیز در تیم مس کرمان بازی موثری داشت و قرارداد خود را برای فصل جدید با این تیم تمدید کرد. میرزایی در زمان صعود تیم بسکتبال مس کرمان به لیگ برتر نیز نقش بسیار مهمی در این اتفاق داشت و در بازی های این فصل نیز به دنبال تداوم درخشش خود با پیراهن مس کرمان می باشد.

محسن عابدی دیگر بازیکن آینده دار بسکتبال مس کرمان که فصل قبل نیز با تیم مس در رقابت های لیگ برتر حاضر بود و قرارداد خود را در این فصل تمدید کرد. او که سابقه صعود به لیگ برتر با تیم مس کرمان را نیز دارد، پیش از این در تیم شهرداری کاشان بازی کرده بود و پیراهن تیم ملی دانشجویان کشورمان را نیز بر تن کرده است.

مهدی بنی اسد بازیکن جوان و آینده دار بسکتبال کرمان نیز دیگر بازیکنی است که برای فصل جدید قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد. بنی اسد نیز در زمان صعود تیم بسکتبال مس به لیگ برتر نقش عمده ای را ایفا کرد و در بازی های فصل گذشته لیگ برتر با وجود سن اندک خود کسب کرد و در این فصل از مسابقات به دنبال تداوم راه موفقیت خود است. این بازیکن که در مسابقات جوانان کشور عنوان بهترین بازیکن در زمینه اسلم دانک را کسب کرد نیز در این فصل با پیراهن شهر خود در لیگ برتر حاضر می شود.

محمد رضا فلاحت به عنوان بازیکن جدید به این تیم اضافه شد. فلاحت جزو بازیکنان با تجربه در رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور محسوب می شود که حاصل حضور این بازیکن در رقابت های لیگ برتر یک دوره قهرمانی و هفت دوره نایب قهرمانی و سه دوره مقام سوم با تیم های مطرح کشور می باشد. او با تیم فولاد ماهان قهرمانان آسیا را نیز کسب کرده است.

نظرات

نظر دهید