حمید صادقی: فکر می‌کنم خیلی به قهرمانی نزدیک هستیم

با تعطیلی لیگ موافق نیستم

حمید صادقی: فکر می‌کنم خیلی به قهرمانی نزدیک هستیم

تیم هندبال مس کرمان با پیروزی دیگری که مقابل ذوب آهن کسب کرد، نزدیک تر از همیشه به قهرمانی است.

به گزارش کرمان ساکر، حمید صادقی سرمربی هندبال مس بعد از برد مقابل ذوب آهن و نزدیک شدن به قهرمانی لیگ برتر گفت: من هیچوقت راجع به داوری صحبت نکرده ام اما در این بازی اگر اشتباهات داور نبود اختلاف بیشتر می شد. در واقع اعتراض تیم ذوب آهن جو را عوض کرد اما در نهایت نتیجه مهم بود که گرفتیم و امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

وی درباره رکورد شگفت انگیز 100 درصد پیروزی تیمش در این فصل گفت: این تنها کار من نبوده و همه بازیکنان و کادر زحمت کشیده اند. مدیرعامل باشگاه هم از تیم حمایت می کند و از ایشان تشکر می کنم. همینطور رسانه ها که اخبار تیم ما را پوشش می دهند.

صادقی در واکنش به اینکه به نظر می رسد تیمش در این فصل قهرمان لیگ می شود، اظهار داشت: در حال حاضر فکر می کنم همه توقع قهرمانی دارند و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد تا بعد از 6 سال کرمان به قهرمانی می رسد.

وی در پاسخ به اینکه آیا ترجیح می داد بازی لغو شود تا اینکه بدون تماشاگر باشد هم گفت: اگر بازی ها با تماشاگر باشد که کیفیت خیلی بیشتر می شود اما باید جنبه ملی را نگاه کنیم. اگر کرونا فراگیر شود مشکلات بزرگ تری رخ می دهد. با این حال موافق تعطیلی بازی ها نیستم و ما قبلا هم از تعطیلی های انتخابی المپیک و بازی های جهانی ضربه خورده ایم.

 

نظرات

نظر دهید