رضایی: به عده‌ای که حمایتمان نکردند هم تبریک می‌گویم

رضایی: به عده‌ای که حمایتمان نکردند هم تبریک می‌گویم

سرمربی فولاد سیرجان قهرمانی در آسیا را به والیبال ایران و مردم سیرجان و همینطور به افرادی که کارشکنی کردند، تبریک گفت.

به گزارش کرمان ساکر، سعید رضایی ضمن تبریک پیروزی به تمامی طرفداران والیبال، گفت: از ابتدا می‌دانستیم بازی فینال در مقابل العربی اسپورت قطر کار راحتی نیست. به همین خاطر تلاش کردیم تا از نظر روحی بازیکنان را مهیا کنیم. هر چند در برخی مواقع دچار هیجانات بازی شدند اما خوشبختانه این موضوع به خوبی کنترل شد و با ارائه یک بازی خوب در ست‌های سوم و چهارم، نتیجه را به سود خود تمام کردیم و درنهایت قهرمان این دوره از رقابت‌ها شدیم.

وی با اشاره به مصدومیت مجتبی قلی‌زاد در بازی فینال، افزود: متاسفانه در بازی مرحله گروهی محمد صادقی را از دست دادیم. اما در شرایط بد و بازی فینال، مجتبی قلی‌زاد را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. امیدوارم بعد از 24 ساعت که تست‌های پزشکی انجام خواهد شد، این بازیکن مشکل خاصی نداشته باشد و در بازی‌های لیگ به تیم کمک کند.

سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان در خصوص شرایط سخت اعزام تیم به مسابقات هم صحبت کرد و گفت: ابتدا به خاطر این قهرمانی به والیبال‌دوستان، بازیکنان زحمت‌کش تیم، باشگاه و مردم سیرجان تبریک ویژه می‌گویم چراکه این قهرمانی متعلق به آن‌هاست. حتی به عده‌ای که شاید دوست نداشتند از ما حمایتی انجام شود هم تبریک می‌گویم چرا که آن‌ها ما را در این مسابقات قوی‌تر کردند. تیم فولاد سیرجان امسال در شرایط بحرانی تکمیل و به مسابقات اعزام شد.

وی ادامه داد: با ترکیبی از بازیکنان این فصل و فصل گذشته پا به مسابقات گذاشتیم و به هدف خود رسیدیم. قهرمانی در میادین بین‌المللی متعلق به همه والیبال ایران است و از همه باشگاه‌هایی که فولاد را یاری کردند، تشکر می‌کنم.

رضایی درخصوص برنامه‌های آتی تیم فولاد سیرجان هم گفت: هدف اول لیگ برتر والیبال ایران خواهد بود و انشاالله هدف بعدی موفقیت در رقابت‌های باشگاه‌های جهان است.

نظرات

نظر دهید