پیگیری‌های کرمان ساکر؛ ادامه فعالیت ورزشگاه مس

پیگیری‌های کرمان ساکر؛ ادامه فعالیت ورزشگاه مس

نامه تمدید قرارداد پیمانکار ورزشگاه اختصاصی مس کرمان به شرکت مس ارسال شد.

به گزارش کرمان ساکر، روز گذشته خبری در کرمان ساکر مبنی بر توقف پروژه ورزشگاه اختصاصی مس کرمان منتشر و عنوان شد که با پایان اعتبار قرارداد پیمانکار این پروژه در تاریخ 31 شهریور، فعالیت ورزشگاه نیز متوقف خواهد شد و مشخص نیست که احداث این پروژه چه زمانی از سر گرفته شود.

با این حال پیگیری های بیشتری در این خصوص صورت گرفت و مشخص شد که نامه تمدید قرارداد پیمانکار این پروژه، روز 27 شهریور به کارفرما (شرکت مس) ارسال شده و در صورت تایید رسمی، قرارداد پیمانکار این پروژه به مدت 6 ماه دیگر تمدید خواهد شد.

در این در حالی است که پیمانکار ورزشگاه اختصاصی مس باید طبق قرارداد 18 ماهه ای که در سال 97 منعقد شد، این ورزشگاه را تا سال 99 به بهره برداری می رساند اما با توجه به مشکلات تورمی در کشور و همچنین برخی کارشکنی ها در ورزشگاه، 18 ماه دیگر نیز به مهلت پیمانکار افزوده شد که البته تاکنون بی نتیجه مانده است.

شرکت مس نیز به همین دلیل از سرعت پیشرفت ورزشگاه رضایت ندارد و این مسئله به پیمانکار پروژه گوشزد شده است. در شرایطی که 140 میلیارد تومان از سوی شرکت مس به ادامه پروژه تخصیص داده شده و باید دید با توجه به این اعتبار خوب، آیا شاهد سرعت در پیشرفت پروژه و رونمایی کامل از آن خواهیم بود یا خیر.

نظرات

نظر دهید