قلعه‌نویی: گلی که آفساید اعلام کردند هم سالم بود

ربیعی ایده و سبک دارد؛

قلعه‌نویی: گلی که آفساید اعلام کردند هم سالم بود

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از پیروزی در دربی استان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و راجع به این بازی صحبت‌هایی انجام داد.

به گزارش کرمان ساکر؛ امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: کرمان استانی است که خاطرات خوبی از اینجا دارم و مردم خوبی دارد. اول از همه باید از رفتار معرفتی تیم میزبان تشکر کنیم که همه گونه امکاناتی را در اختیار تیم ما گذاشت. نیروی انتظامی اسکورت تمرین و مسابقه بود که جا دارد از آن ها هم تشکر کنم.

وی افزود: آقای محمد ربیعی مربی بسیار جوانی است که دارای سبک است. در آینده نزدیک ربیعی شاید یکی از بهترین مربیان تاریخ ایران شود. چون او ایده دارد و سبک دارد. ربیعی در آنالیز بازی حریف و کوچینگ خیلی خوب عمل می‌کند. منتهی این تیم از لیگ یک آمده و تغییرات زیادی داشته و احتیاج به زمان دارد.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان عنوان کرد: سال گذشته هم گل گهر تا 10، 15 هفته شرایط خوبی نداشت. از طرف دیگر قرعه بدی به مس رفسنجان خورده. با این حال امروز حریف خیلی ما را اذیت کرد. شاید حرفه‌ای‌گری بازیکنان ما به خصوص در نیمه دوم بود که باعث پیروزی ما شد. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. در نیمه اول اصلا در حد و اندازه های خودمان نبودیم. علت آن هم این زمین است. انشاله هر چه زودتر استادیوم جدید آماده شود. این زمین برای خود مس رفسنجان هم خوب نیست چون آن‌ها یک تیم تکنیکی هستند. ما یک بازی اینجا انجام دادیم، اما آن‌ها باید 15 بازی اینجا انجام دهند که برایشان سم است.

قلعه نویی در ادامه گفت: تیم ما هم خداراشکر در نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد. فکر می‌کنم گلرشان روز خوبی داشت چون تا قبل از دریافت گل دو،‌ سه عکس العمل خوب داشت. بازیکنان ما هم در نیمه دوم نسبت به زمین آشنایی پیدا کردند. این سه امتیاز برای ما مهم بود. از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم که در نیمه دوم تلاش بیشتری کردند. حتی آن‌ها هم می‌توانستند برنده بازی باشند.

وی در خصوص داوری اضافه کرد: من فکر می‌کنم گلی که ما زدیم و آفساید اعلام کردند، سالم بود. حالا باید فیلم آن صحنه را ببینیم، اما من فکر می‌کنم آن گل سالم بود. در بقیه صحنه ها هم داور به صحنه نزدیک تر بود. روی صحنه‌های مشکوک به پنالتی فکر نمی‌کنم اتفاقی افتاده باشد. من به یک سنی رسیدم که کمتر راجع به داوری صحبت کنم، بهتر است. اگر هم داد و بیدادی می‌کنیم، در جریان بازی است. تازه من به خودم قول دادم بعد از آن اتفاق بیشتر مراعات کنم، اما در برخی از صحنه‌ها دیگر نمی شود.

نظرات

نظر دهید