در انتظار تکمیل کادر مهاجری و تیم‌های ردیف پایین‌تر

انتخاب سخت از میان گزینه‌های بومی

در انتظار تکمیل کادر مهاجری و تیم‌های ردیف پایین‌تر

در حالی که برخی تیم‌های لیگ برتری تمریناتشان را برای فصل جدید آغاز کرده‌اند اما مس کرمان به عنوان مدعی اصلی لیگ در مرحله تکمیل کادرفنی و همچنین تمدید و جذب بازیکنان است.

به گزارش کرمان ساکر، در روزهای اخیر سکوت تیم فوتبال مس کرمان در نقل و انتقالات و جدایی برخی از بازیکنان کلیدی فصل گذشته انتقاداتی را علیه باشگاه مس به دنبال داشته اما باشگاه مس در بیانیه‌ای اعلام کرده این انتقادات درست نبوده و این سکوت به معنی ساکن بودن عوامل باشگاه و رضا مهاجری در بازار تابستانی نیست و این وعده داده شده که در روزهای آینده به یکباره اسامی جدیدی را پیرامون مسِ فصل بعد خواهیم دید.

در شرایط فعلی هنوز کادر رضا مهاجری تکمیل نشده و محمود محمودی نیا در حال رایزنی برای انتخاب دیگر اعضای کادر مهاجری است. از فرزین رکوعی به عنوان دستیار اول مهاجری نام برده می‌شود که در کادرفنی رضا عنایتی در سیاه جامگان حضور داشته است. همچنین مربی بدنساز تیم فوتبال مس نیز از خارج از کرمان به مس می‌آید.

اما بحث مهم دیگر نیز به انتخاب مربی بومی به عنوان دستیار مهاجری مربوط می‌شود که حدس زدن نام گزینه‌ها کار سختی نیست، چه برسد به رسانه‌ای کردن آن‌ها به نقل از منابع آگاه. مهدی نامجو، رضا ترکزاده، محمدرضا عسگری، حمید حسینخانی و ولی میرزایی گزینه‌هایی هستند که پیش روی مهاجری قرار دارند و اطلاعات لازم به او داده شده است.

گفته می‌شود برای رونمایی از کادرفنی و بازیکنان جدید مس باید تا شنبه صبر کرد و تمرینات تیم نیز به صورت رسمی با حضور رضا مهاجری کلید می‌خورد. اگرچه ممکن است کادرفنی مس زودتر از موعد از سوی باشگاه معرفی شود.

اما انتخاب دستیار بومی مهاجری تنها برای تیم مس کرمان مهم نیست. دیگر تیم‌های فوتبال مس مثل مس نوین و تیم‌های رده سنی هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته‌اند و آنطور که واضح است، سایر گزینه‌ها روی نیمکت تیم‌های پایین‌تر می‌نشینند.

نظرات

نظر دهید