شکاف عمیق بین اکبر محمدی و باشگاه مس!

سرمربی بدبین به پایان خط رسید

شکاف عمیق بین اکبر محمدی و باشگاه مس!

اکبر محمدی به پایان کار خود روی نیمکت مس کرمان رسیده است. این قطع همکاری از سوی نزدیکان به باشگاه مس تایید می‌شود.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال مس کرمان فصلی بسیار بد را پشت سر گذاشت. هواداران کرمانی امیدوار بودند که تیمشان بلافاصله پس از سقوط به لیگ یک بتواند به مسیر برگردد و مجدد راهی لیگ برتر شود اما حواشی ابتدای فصل که بخش زیادی از آن را مدیران و کادرفنی سابق رقم زدند، مانع کسب نتایج شد و مسی‌ها نتوانستند در بالای جدول حاضر باشند.

پس از انتخاب اکبر محمدی به عنوان سرمربی که از هفته هشتم روی نیمکت مس نشست، مسی‌ها فرصت صعود به رتبه‌های بالاتر را داشتند اما محمدی فقط در شروع کار خود نتایج مناسبی را کسب کرد و در ادامه مس دچار تلاطم نتیجه گیری شد که بخش عمده‌ای از نتایج را تساوی‌های صفر-صفر تشکیل داد. 

علاوه بر ضعف نتیجه گیری مس، اکبر محمدی نتوانست با بازیکنان کرمانی و حتی دستیاران کرمانی خود ارتباط صمیمانه و کارسازی برقرار کند و بارها در طول فصل شنیده‌ها از اختلاف او و برخی بازیکنان کرمانی حکایت داشت.

پیش از بازی مقابل پارس جم نیز برخی بازیکنان غیربومی مس کرمان دست به اعتصاب زدند که گفته می‌شود سرمربی مس یکی از موافقان این اعتصاب بوده است! در حالی که مسی‌ها 60 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و حتی اکبر محمدی با قرارداد 3 میلیارد تومانی، تاکنون 50 درصد از قراردادش را دریافت کرده و این اعتصاب به بهانه 10 درصد، بسیار غیرعادی بوده و مضحک خوانده شد!

اکنون از باشگاه مس خبر می‌رسد که محمدرضا کافی با آگاهی از رفتارها و سناریوهایی که در تیم رخ داده، هیچ تمایلی به ادامه همکاری با اکبر محمدی و دو دستیار غیربومی‌اش یعنی ایمان عالمی و وحید فاضلی ندارد و دو بازی پایانی فصل مقابل نفت مسجدسلیمان و مس سونگون، پایان کار محمدی روی نیمکت مس خواهند بود.

مدت‌هاست که هیچ تصویری از حضور مدیرعامل باشگاه مس در کنار تیم فوتبال منتشر نشده و اینطور به نظر می‌رسد که شکافی عمیق میان باشگاه مس و برخی افراد در تیم وجود دارد. حتی اعتصاب هفته گذشته در تیم نیز با هدف تحت فشار قرار دادن باشگاه انجام شد که با استوری بازیکنان بومی مبنی بر حضور در تمرینات و عدم پیروی از تصمیم برخی بازیکنان غیربومی، مشخص شد اکبر محمدی حتی کنترل تیمش را نیز به درستی در اختیار ندارد و تمام این ضعف‌ها برای تصمیم قطعی باشگاه مس کفایت می‌کند.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها