گل‌گهر-صنعت نفت؛ برای مس و علیه صحبت‌های استاندار؟

گل‌گهر-صنعت نفت؛ برای مس و علیه صحبت‌های استاندار؟

حرف‌های استاندار کرمان درباره مس رفسنجان و اینکه این تیم را با توجه به جایگاهش در جدول تیم اول استان می‌داند، حسابی گل‌گهری‌ها را تحریک کرده است.

به گزارش کرمان ساکر؛ چند روز پیش بود که استاندار کرمان در جمع بازیکنان مس رفسنجان اعلام کرد که بنابر جایگاه این فصل مس رفسنجان در لیگ برتر و اینکه بالاتر از دو تیم دیگر استان قرار دارید، تیم اول استان کرمان محسوب می‌شوید که ظاهرا این جمله توجه مقامات باشگاه گل گهر را حسابی به خود جلب کرده است.

باشگاه گل گهر که عملکرد نسبتا قابل قبولی در این فصل داشته و علاوه بر حضور چند هفته‌ای در رتبه چهارم، مدتی نیز در صدر جدول قرار گرفته بود، حالا بنابر این ملاک استاندار کرمان، اصلا دوست ندارد در جدول رقابت‌ها پایین‌تر از تیم مس رفسنجان قرار بگیرد و یا اینکه حداقل از نظر امتیازی شکاف زیادی میان خود و آن‌ها احساس کند.

از سوی دیگر وضعیت عجیب و غریب گرفتن مجوز باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا شاید این شانس را در اختیار تیم پنجم جدول هم برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قرار دهد و در این صورت اگر سیرجانی‌ها این سهمیه را به رفسنجان واگذار کند، بیشتر تحت فشار هواداران خود قرار می‌گیرد.

از همین رو اگرچه بسیاری از چشم‌ها در هفته پایانی به مسابقه پرسپولیس و سپاهان دوخته خواهد شد، اما یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل هم در ورزشگاه قاسم سلیمانی سیرجان برگزار خواهد شد؛ جایی که شاگردان عبدالله ویسی برای ماندن در لیگ برتر چاره‌ای جز پیروزی یا کسب تساوی برابر گل‌گهر ندارند و در سوی مقابل هم نماینده سیرجان به دنبال نشان دادن توانایی‌های بالای خود است، که در چند هفته اخیر تحت تاثیر نتایج این تیم کمتر از آنچه هست نشان داده می‌شود. 


سرمه‌ای پوشان سیرجانی البته طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی با سعید الهویی کسب نکرده‌اند، اما با توجه به حرف‌های استاندار کرمان و این نکته که تیم پنجم هم برای خود شانس صعود به لیگ قهرمان متصور است، با تمام وجود به دیدار نفت آبادان می‌روند. 

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها