پایان بخش دوم طرح استعدادیابی باشگاه مس در جنوب کرمان

مشاور مدیرعامل باشگاه خبر داد

پایان بخش دوم طرح استعدادیابی باشگاه مس در جنوب کرمان

مشاور مدیرعامل باشگاه مس کرمان از پایان بخش دوم طرح استعدادیابی این باشگاه در جنوب استان خبر داد.

به گزارش کرمان ساکر؛ عرفان امیرخسروی اظهار کرد: پس از پایان اول طرح جامع استعدادیابی آکادمی باشگاه مس کرمان که با موفقیت در عنبرآباد، رودبار جنوب و جیرفت برگزار و با استقبال بی‌نظیری هم مواجه شد، بخش دوم این طرح در روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شهرستان کهنوج برگزار و استعدادهای شهرستان‌های کهنوج، قلعه گنج، منوجان و فاریاب آنالیز شدند.

وی با بیان اینکه این طرح یک طرح علمی، هدفمند و اثرگذار است، گفت: طرح جامع استعدادیابی آکادمی باشگاه مس کرمان که با همکاری هیئت فوتبال استان در حال انجام است، در مرحله سوم نیز به شهرستان بم خواهد رفت که جزئیات بیشتر این مرحله نیز اعلام می‌شود. 

امیرخسروی ادامه داد: برای اجرایی شدن این طرح علاوه بر فرمانداران، هیئت فوتبال، ادارات ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس نیز پای کار آمدند و حمایت کردند.

مشاور مدیرعامل باشگاه مس کرمان برقراری عدالت ورزشی از سوی باشگاه را اصلی‌ترین هدف این طرح دانست و گفت: مدیرعامل باشگاه مس کرمان همواره به نقاط محروم استان نگاه ویژه‌ای داشته‌ و در باشگاه مس به دنبال کار نمایشی و سمبل کاری نیستیم و بازیکنانی که اینجا انتخاب می‌شوند را رها نمی‌کنیم. منتخبین این طرح با هزینه باشگاه به شهر کرمان دعوت می‌شوند و این بازیکنان را اسکان خواهیم داد تا در رقابت با منتخبین شرق و شمال استان و شهر کرمان مجددا آنالیز شوند.

امیرخسروی با تقدیر از حمایت‌های شرکت ملی صنایع مس ایران برای پشتیبانی از این طرح گفت: نگاه شرکت مس خصوصا مدیرعامل، یک نگاه جهادی و ارزشی به همه مسائل است و ورزش به عنوان یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های مسئولیت اجتماعی مس، جایگاه ویژه‌ای دارد و این نگاه ارزشی عدالت محورانه یکی از اهدافی است که سرکت مس در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی‌اش به دنبال آن است.

او افزود: بخش اول طرح جامع استعدادیابی باشگاه مس کرمان با مشارکت حدود ۳۰۰  فوتبالیست از شهرستان‌های جیرفت، عنبرآباد و رودبار در عنبرآباد برگزار شد و در بخش دوم نیز حدود ۱۰۰۰ فوتبالیست از شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج و فاریاب شرکت داشتند که با توجه به اظهارات استعدادیابان باشگاه مس کرمان، بازیکنانی بین این ۱۳۰۰ نفر بوده‌اند که همین الان می توانند در لیگ برتر بازی کنند.

امیرخسروی با بیان این که در این طرح گام به گام و براساس همان برنامه علمی، هدفمند و مدون پیش خواهیم رفت، گفت: در انتخابی نهایی (منتخبین جنوب، شرق و شمال استان) که با هزینه باشگاه در مرکز استان دعوت می‌شوند و با منتخبین شهر کرمان رقابت می‌کنند، مربیان تیم ملی در تمامی رده‌های سنی به کرمان می‌آیند تا از نزدیک منتخبین را زیر نظر بگیرند که این اقدام برای اولین بار در استان کرمان اتفاق خواهد افتاد.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها