کمالی: مس به یک برند در فوتسال بانوان تبدیل شده است

آن صحبت‌ها شیطنت برخی رسانه‌ها بود! ؛

کمالی: مس به یک برند در فوتسال بانوان تبدیل شده است

ملی‌پوش فوتسال بانوان معتقد است با توجه به عملکرد سال‌های اخیر، تیم مس رفسنجان به یک برند در فوتسال بانوان ایران تبدیل شده است.

به گزارش کرمان ساکر؛ مهسا کمالی بازیکن ملی‌پوش و تاثیرگذار تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان که به همراه تیمش فصل خوبی را پشت سر نگذاشت، در رابطه با این موضوع گفت: فصلی که گذشت فصل خیلی خوبی نبود. مصدومیت شدید من در اواخر فصل  شاید به نوعی بدترین پایان برای من بود‌. فکر می‌کنم به نتایج دلخواهمان دست پیدا نکردیم و یکی از دلایل آن کم تجربگی و جوانی برخی بازیکنانمان بود. مس طی این سال‌ها به یک برند در فوتسال بانوان ایران تبدیل شده و به خوبی نشان داده که همیشه جزو مدعیان قهرمانی‌ست و برای این جایگاه می‌جنگد.

وی با اشاره به جو صمیمی و خوب حاکم بر تیم مس رفسنجان، افزود: سرمربی بسیار خوبی داریم و فضای تیم خیلی صمیمی و مثبت است. مس از لحاظ امکانات، باشگاهی حرفه‌ای است و مطالبات ما را به طور کامل پرداخت کرده است. 

بازیکن تیم مس رفسنجان در پاسخ به اینکه آیا فصل بعد هم برای این تیم به میدان خواهد رفت یا نه؟، عنوان کرد: هنوز راجع به فصل بعد تصمیمی نگرفته‌ام اما تیم مس به نوعی خانه دوم من محسوب می‌شود و عرق خاصی به این تیم دارم. اولویتم مس رفسنجان است و امیدوارم بهترین تصمیم را برای ادامه فوتسالم بگیرم. 

ملی‌پوش فوتسال بانوان برخی از صحبت‌های منتسب به او در گفتگوی منتشر شده هفته گذشته را شیطنت برخی رسانه‌ها دانست و گفت: برخی از صحبت‌هایی که از زبان من در برخی رسانه‌ها منتشر شد، شیطنت کوچکی از جانب آن‌ها بود. آن‌ها پیاز داغ صحبت‌های من را زیاد کردند و تیترهای حاشیه‌ای زدند. من قصد توهین به فدراسیون یا شخص خاصی را نداشتم. فکر میکنم برداشت بدی از صحبت‌های من شده بود. به هرحال اگر اهانتی از طرف من بوده، عذرخواهی میکنم.

کمالی همچنین در رابطه با شرایط تیم ملی و مسابقات پیش‌روی این تیم، گفت: خب هنوز تاریخ دقیقی از مسابقات آسیایی نداریم اما برای کسب نتیجه باید کار بیشتر و تلاش مضاعفی انجام داد و از همه‌ی ظرفیت‌های ممکن استفاده کرد. هیچ نتیجه‌ای غیرممکن نیست و  با تلاش می‌توانیم به هدف اصلی‌مان که قهرمانی‌ست دست ‌پیدا کنیم.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها