دامغانی: دو سال برای صعود گل گهر لحظه شماری کردم

این موفقیت با بومی‌ها انجام شد

دامغانی: دو سال برای صعود گل گهر لحظه شماری کردم

سرمربی تیم والیبال گل گهر سیرجان بعد از صعود به لیگ برتر، این موفقیت را حاصل تلاش بومی‌های این تیم عنوان کرد.

به گزارش کرمان ساکر، محمدرضا دامغانی در این خصوص گفت: قبل از هر چیزی کسب سهمیه لیگ برتر را به مردم سیرجان تبریک می‌گویم و از مسئولان فولاد سیرجان به ویژه مدیرعامل باشگاه برای حمایت از تیم تشکر می‌کنم.

محمدرضا دامغانی با بیان این‌که دو سالی برای این لحظه و صعود به لیگ برتر لحظه شماری می‌کردم، گفت: سال گذشته متاسفانه در سه روز 10 ست بازی کردیم و مجوز لیگ برتر نگرفتیم. خیلی خوشحال و خرسند هستم که تیم گل گهر با شایستگی سهمیه لیگ برتر گرفت. حدود 10 ماه روی این تیم کار کرده بودیم و حیف بود که سهمیه نگیرد.

وی به حضور 16 بازیکن بومی در تیم گل‌گهر سیرجان اشاره کرد و افزود: اولویت باشگاه استفاده حداکثری از بچه‌های استان کرمان و به ویژه شهر سیرجان بود. استان کرمان پنج تیم در والیبال دارد شامل دو تیم لیگ برتری، دو تیم دسته یک و یک تیم در سری B دسته یک دارد و به جرات بیشترین سهم بازیکنان بومی استان و شهر سیرجان در تیم گل گهر است. این باشگاه زیر ساخت‌ها و ابراز بازیکن سازی مناسبی برای تزریق بازیکن به تیم‌های ملی والیبال ایران دارد.

سرمربی تیم گل‌گهرسیرجان درباره دیدار فینال و مسابقه با چادر ملو اردکان گفت: چادر ملو تیم خوب و قابل احترامی است که بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی نیز دارد. در مرحله گروهی دو بار بازی کردیم که در سیرجان بردیم و در اردکان باختیم، اما برای فینال استرسی نداریم.

وی ادامه داد: دو تیم به دنبال قهرمانی هستند اما از آنجایی که فشار روی دو تیم نیست، امیدوارم مسابقه تماشاگر پسندی برگزار شود و مردم لذت ببرند.

دامغانی در پاسخ به این پرسش که چه احساسی در بازی مقابل دخانیات داشتید؟ گفت: چهار سال در این تیم بازی کردم با حسن کرد مربی نامدار ایران در دخانیات بودم. دخانیات تیم خوبی است و مربی خوبی هم دارد و شایستگی خود را در این رقابت‌ها نشان داد. انشاالله سال بعد سهمیه لیگ برتر بگیرد، چون شایستگی آن را دارد.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها