انتقاد از رفتار تبعیض آمیز در لیگ فوتسال بانوان

انتقاد از رفتار تبعیض آمیز در لیگ فوتسال بانوان

سرپرست تیم فوتسال بانوان مس کرمان می‌گوید اجرای قوانین در تهران با شهرستان‌ها متفاوت است.

به گزارش کرمان ساکر، آنیتا جواندل پس از بازی تیم های فوتسال بانوان مس کرمان و مهرعظام تهران که با برتری 3بر1 تیم میزبان در تهران خاتمه یافت گفت: این بازی در سالنی برگزار شد که ناظرین برگزاری مسابقات به هیچ وجه اجازه برگزاری آن را در شهرستان ها نمی دهند.

وی افزود: در یکی از بازی های این فصل و در یکی از شهرستان ها به دلیل اینکه دروازه مختص مسابقات هندبال بود و تیرهای دروازه آن با فوتسال متفاوت بود اجازه برگزاری بازی را ندادند اما به شکل عجیبی بازی ما در تهران در سالن فدراسیون هندبال برگزار شد که اجازه این موضوع در شهرستان ها داده نمی شود. همچنین شاهد بودیم که در یکی از بازی های ما در کرمان ناظر بر تعویض تورهای دروازه تاکید داشت و بازی را تا زمان انجام این کار به تعویق انداخت اما این موضوع در سالن های تهران لحاظ نمی شود.

سرپرست تیم فوتسال بانوان مس کرمان ادامه داد: اجرای قوانین بسیار خوب است و ما از آن به شدت استقبال می کنیم و همانطور که در شهرستان ها ناظرین بازی حداکثر سخت گیری را اعمال می کنند و مقامات برگزاری بازی نیز به آن احترام می گذارند، این توقع وجود دارد که در همه جا این قوانین اجرا شود و تفاوتی بین اجرای قانون در تهران و شهرستان ها نباشد.

نظرات

نظر دهید