تیم جدید جهان‌نجاتی فورا مشخص شد

بعد از جدایی از نیمکت سیرجانی‌ها؛

تیم جدید جهان‌نجاتی فورا مشخص شد

سرمربی سابق شهرداری سیرجان روی نیمکت یکی از تیم‌های ملی نشست.

به گزارش کرمان ساکر، اوایل هفته بود که باشگاه شهرداری سیرجان به همکاری بلندمدت خود با مریم جهان نجاتی پایان داد و وی را از نیمکت تیم برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کنار گذاشت.

جهان نجاتی با این حال خیلی سریع به سرمربیگری در فوتبال بازگشت و دوری‌اش از نیمکت به یک هفته هم نرسید. وی به تازگی با حکم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، هدایت تیم ملی جوانان زیر 20 سال را به عهده گرفته و قرار است در مسابقات پیش رو، به عنوان سرمربی این تیم مشغول به کار باشد.

وی پس از انتخابش گفت: در ابتدا جا دارد از مسئولین فدراسیون فوتبال بخاطر اعتمادی که به بنده داشتند تقدیر و تشکر کنم. متاسفانه با توجه به تغییر رده های سنی اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، 16 نفر از بازیکنانی که به عنوان سرمایه تیم ملی جوانان محسوب می شدند را نمی توانیم در اختیار داشته باشیم و باید به بازیکنان جوانتر و کم تجربه تر میدان دهیم.

به گفته جهان نجاتی، اولین اردوی انتخابی تیم ملی با هدایت وی از 13 بهمن به مدت 4 روز  با حضور 28 بازیکن در مرکز ملی فوتبال برگزار خواهد شد و سپس این تیم از 24 بهمن به تورنمنت سه جانبه اردن اعزام خواهد شد که تیم های زیر 20 سال ازبکستان، ایران و اردن در آن حضور خواهند داشت.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها