نونهالان مس نوین در مسیر آمادگی برای لیگ مناطق کشوری

توضیحات سرپرست تیم؛

نونهالان مس نوین در مسیر آمادگی برای لیگ مناطق کشوری

سرپرست تیم فوتبال نونهالان مس نوین درباره فعالیت این تیم در اولین سال تشکیل خود توضیحاتی داد.

به گزارش کرمان ساکر، وحید صفرزاده در خصوص برنامه هایی که پیش روی تیم فوتبال نونهالان مس نوین قرار دارد، به «کرمان ساکر» گفت: ما از اوایل مهر ماه با نظر باشگاه مس کرمان در لیگ شهرستان کرمان حضور پیدا کردیم و اکنون نیز به فینال صعود کرده ایم و در فینال به مصاف تیم محراب خواهیم رفت که زمان دقیق دیدار فینال هنوز مشخص نشده است.

سرپرست نونهالان مس نوین درباره حضور این تیم در لیگ مناطق کشوری نیز اظهار کرد: این مسابقات از 10 تا 16 بهمن ماه سال جاری در شهر بیرجند به صورت گروهی آغاز خواهد شد و تیم قهرمان جواز حضور در رقابت های فصل آینده لیگ برتر نونهالان را به دست خواهد آورد. با حضور در لیگ شهرستان به آمادگی مناسبی رسیده ایم و با حضور نفرات خوب و کادرفنی توانمند با هدایت آقای وحید محمدی امیدوارم که نماینده شایسته ای برای کرمان باشیم.

وی تاکید کرد: جا دارد از توجه ویژه آقای کهندل مدیرعامل محترم باشگاه مس تشکر کنم که همه جوره پشتیبان ما و سایر تیم های باشگاه مس بوده اند. ایشان نقش بالایی در جایگاه کنونی باشگاه مس دارند و یکی از بامعرفت ترین مدیرانی هستند که تاکنون دیده ام. امیدوارم بتوانیم جوابگوی لطف ایشان باشیم.

نظرات

نظر دهید