جنگ دربی و قهرمانی به سود خاتون بم

جنگ دربی و قهرمانی به سود خاتون بم

خاتون بم با برتری مقابل شهرداری سیرجان گام بلندی به سوی فتح جام برداشت.

به گزارش کرمان ساکر، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، زمانی برای مشخص شدن قهرمانی این فصل بود. جایی که شهرداری سیرجان با سه امتیاز کمتر نسبت به خاتون بم، به دنبال پس گرفتن صدرنشینی از رقیب هم استانی خود در ورزشگاه امام علی سیرجان بود اما در نهایت، آب سردی از نتیجه پایانی روی شاگردان مریم جهان نجاتی ماند.

شهرداری سیرجان که در شروع نیم فصل دوم با شکست خانگی مقابل سپاهان، در کورس قهرمانی از خاتون عقب افتاده بود، در دومین دیدار متوالی‌اش در خانه شکست تلخ دیگری را متحمل شد و شاگردان مرضیه جعفری با پیروزی 4 بر 2، اکنون مسیر آرامی برای قهرمانی در پیش دارند و شکاف 6 امتیازی در صدر جدول، قطعا شکافی نیست که به راحتی از سوی شهرداری سیرجان پُر شود.

در دیدار تعیین کننده‌ای که روز گذشته در سیرجان برگزار شد، زهرا قنبری ستاره اول آن بود و موفق شد با ثبت هتتریک فوق العاده، تیمش را به سوی قهرمانی هدایت کند. مونا حمودی دیگر گل خاتون را به ثمر رساند و در سوی مقابل، گل‌های افسانه چترنور نتوانست از شکست تلخ در خانه جلوگیری کند.

خاتون بم با پیروزی در دربی 34 امتیازی شد و جاهگاش را در صدر جدول مستحکم تر کرد اما تلخی این شکست برای شهرداری زمانی بود که 28 امتیازی ماند و جای خود را در رده دوم به سپاهان داد.

 

نظرات

نظر دهید