نونهالان مس کرمان در یاسوخ قربانی شدند!

نونهالان مس کرمان در یاسوخ قربانی شدند!

در دیدار این هفته لیگ برتر نونهالان، هرگونه اتفاقی که نباید رخ می‌داد، علیه تیم مس کرمان جریان گرفت.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از سایت باشگاه مس کرمان، تیم فوتبال نونهالان مس کرمان در حالی با یک گل در یاسوج مغلوب تیم استقلال نوین شد که شرایط این بازی برای نونهالان مس کرمان در حد فوق عجیب قرار داشته است!! در این بازی که با حضور تعداد زیادی از هواداران تیم میزبان برگزار شد، از ابتدای مسابقه و بدون کوچکترین توجه نسبت به رده سنی تیم های حاضر در زمین، بدترین الفاظ و زشت ترین شعارها برای اعضای تیم نونهالان مس کرمان سر داده شد تا متاسفانه روح فوتبال آن هم در این رده سنی زخمی بزرگ بردارد.

اما در این بازی که ظاهرا تحت هر شرایطی می بایست نتیجه ای به سود میزبان داشته باشد، داور سه بار!! برای تیم یاسوج اعلام پنالتی کرد که البته هر یه ضربه توسط دروازه بان تیم نونهالان مس کرمان مهار شد.

در ادامه تیم نونهالان مس کرمان در دقیقه 60 به یک گل هم دست پیدا می‌کند که داور بازی در ادامه تصمیمات یک طرفه خود این گل سالم را نیز مردود اعلام می نماید.

اما داور مسابقه با گرفتن بیش از 15 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم بازی را تا زدن گل میزبان ادامه داد تا کار خود را به خوبی در این بازی انجام داده باشد.

متاسفانه بعد از مسابقه نیز عوامل تیم میزبان و برخی از هواداران این تیم بازهم صحنه هایی بسیار زشت برابر دیدگان بازیکنان تیم نونهالان ایجاد می‌کنند و با ضرب و شتم عوامل تیم مس کرمان میهمان نوازی خود را به نهایت در این بازی می رسانند.

به نظر می رسد روح برگزاری مسابقات رده سنی در کشور به خصوص در رده سنی نونهالان و نوجوانان کاملا فدای نتیجه گرایی شده است که این صحنه های به غایت زشت در یک مسابقه کشوری نونهالان باید شکل بگیرد.

نونهالان مس کرمان این بازی را با یک گل واگذار کردند.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها