شهرداری بروات؛ تیمی رها شده در لیگ سه!

جنوبی‌ها اینگونه قعرنشین شدند

شهرداری بروات؛ تیمی رها شده در لیگ سه!

مشکلات شدید مالی و امکاناتی منجر به قعرنشینی شهرداری بروات در لیگ سه شده است.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال شهرداری بروات که فصل گذشته به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان کرمان رسید، در این فصل به عنوان نماینده کرمان در رقابت‌های مرحله اول لیگ سه فوتبال کشور حاضر است. تیمی که با هدایت حمید اسماعیلی، شروع بسیار خوبی در لیگ داشت و از 2 دیدار ابتدایی خود 4 امتیاز کسب کرد اما در ادامه با 3 شکست متوالی، به سوی قعر جدول حرکت کرده است.

همانطور که از نام برواتی‌ها مشخص است، شهرداری شهرستان بروات حامی و مالک این تیم محسوب می‌شود و وظیفه حمایت و تامین مالی از این تیم در لیگ دسته سوم را به عهده دارد اما تاکنون فقط تعداد اندکی از اعضای این تیم بخش بسیار کوچکی از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و بسیاری از بازیکنان، هیچگونه دریافتی از شهرداری بروات نداشته‌اند.

این در حالی است که 11 بازیکن غیربومی و چندین بازیکن کرمانی با وعده‌های خوبی که در ابتدای فصل به آن‌ها داده شد، راهی این تیم در لیگ سه شدند اما در ادامه حتی محمد بنی اسدی رئیس هیات مدیره و رضا بارانی مدیرعامل باشگاه که عضو شورای شهر بروات هم هست، تیم را رها کردند و گفته می‌شود شهردار این شهرستان مخالف حمایت مالی از تیم شهرداری در لیگ سه است و شاید دلیل غیبت مدیران باشگاه نیز همین مخالفت جدی با تیمداری است.

شهرداری بروات در گروه پنجم و 12 تیمی از مرحله نخست لیگ دسته دوم در رده یازدهم قرار گرفته و با توجه به امتیازاتی که از دست داده و وضعیتی که دارد، نمی‌تواند امیدی به صعود به مرحله دوم داشته باشد. تیمی که کاملا در لیگ سه رها شده و کسی که بتواند پاسخگوی مشکلات این تیم باشد، فعلا در حوالی تیم حضور ندارد!

نظرات

نظر دهید