مهاجری: انتظار ما از داور امروز خیلی بیشتر از این بود

مهاجری: انتظار ما از داور امروز خیلی بیشتر از این بود

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیم خود برابر هوادار که با تساوی بدون گل خاتمه یافت از تلاش بچه های تیمش قدردانی کرد و انتظار خود را از داور بازی بالاتر دانست.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ مهاجری در پایان این بازی گفت: در ابتدا باید به تیم هوادار و آقای عنایتی یک خسته نباشید بگویم که واقعا امروز تیم ما را تحت فشار قرار دادند اما این فشار تنها از سوی تیم هوادار ایجاد نشد بلکه داور نیز در آن تاثیر داشت.

وی افزود: زمانی که آقای کرمانشاهی به عنوان یک داور لیگ برتری که دربی را قضاوت کرده است برای این بازی انتخاب شد انتظار ما خیلی بیشتر از آنچه بود که دیدیم... بهرحال ما تیمی نیستیم که در لب خط داور را تحت فشار قرار دهیم اما این انتظار را داریم که داوران به خصوص داور با تجربه ای مثل آقای کرمانشاهی قضاوت بهتری داشته باشند که فکر می کنم ایشان انگیزه لازم برای داوری این بازی را نداشت.

مهاجری در رابطه با تیم خود گفت: ما به ضرورت از برخی نفرات خود استفاده می کنیم چراکه به واسطه مصدومیت هنوز به طور کامل آماده بازی نیستند ولی با این حال همه بچه های ما در این بازی زحمت کشیدند و من از آن ها متشکرم که بازی محکم و خوبی ارائه کردند.

سرمربی مس کرمان در رابطه با صدرنشینی این تیم در لیگ یک نیز گفت: صدرنشینی در این هفته ها فقط شخصیت تیم را بالا می برد و جایزه ای ندارد و ما باید در بازی های آینده امتیازات لازم را بگیریم و در فکر تداوم صدرنشینی باشیم.

نظرات

نظر دهید