الهویی: دیدار فردا جدال دو تیم خوب در بازی مالکانه است

گل‌گهر در داوری بیش از همه تیم‌ها ضرر کرده است

الهویی: دیدار فردا جدال دو تیم خوب در بازی مالکانه است

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: کیفیت فنی و سبک بازی تراکتور شبیه گل‌گهر است و سعی دارد با توپ فوتبال مالکانه بازی کند و فکر می‌کنم دیدار فردا جدال دو تیم خوب در بازی مالکانه است.

به گزارش کرمان ساکر؛ سعید الهویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فردا مقابل یکی از تیم‌های خوب فوتبال ایران بازی داریم.کیفیت فنی و سبک بازی تراکتور شبیه گل‌گهر است و سعی دارد با توپ فوتبال مالکانه بازی کند. فکر می‌کنم بازی فردا جدال دو تیم خوب در بازی مالکانه است.

وی گفت: هر تیمی بهتر بتواند بازی مالکانه و حملات تدریجی انجام دهد شانس بیشتری برای پیروزی در بازی فردا دارد. حدس می ‌زنیم فردا بازی زیبایی هواداران مشاهده کنند. بسیار امیدواریم با تمریناتی که در هفته گذشته انجام دادیم بتوانیم نتیجه خوبی مقابل تراکتور کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بیان کرد: تفکر سرمربی تیم بازی تهاجمی، مالکانه و گرفتن سه امتیاز است. ما باید بپذیریم باشگاه گل‌گهر در فصل جاری با حضور آقای قلعه‌نویی سعی می‌کند ثبات خوبی در فوتبال ایران ایجاد کند. رسیدن به آن قله‌ای که خود آقای قلعه‌نویی مدنظرش است  به یک پروسه زمانی نیاز دارد.

الهویی افزود: تیم گل‌گهر پله‌پله جلو می‌رود و اگر کیفیت فنی تیم را با گذشته و با تیم‌های امسال مقایسه کنید می‌بینید گل‌گهر جزو چهار تیم اول جدول از لحاظ کیفیت است. تمام تلاش کادر فنی این است که تیم بهترین عملکرد را در لیگ داشته باشد.

وی درباره تقویت تیم، اضافه شدن مرتضی تبریزی و همچنین تعویض علیزاده با باقری خاطرنشان کرد: راجع به تقویت تیم مطمئنا آقای قلعه‌نویی بعد از پایان بازی‌های نیم فصل اول یک آنالیز کامل و کافی مثل سال‌های گذشته بهترین انتخابها را انجام می‌دهند. در مورد تعویض بازیکنان باشگاه بیانیه اعلام کرده است و تمام بازیکنان با تمرکز صددرصد درگیر تمرینات تیم هستند.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان ادامه داد: جذب یک بازیکن آزاد مثل مرتضی تبریزی که کیفیت بالای خودش را در تیم ذوب‌آهن به خوبی نشان داده و جزو گلزن‌های تاپ لیگ بوده و در لیگ قهرمان نیز به خوبی گلزنی کرده است.

الهویی در مورد محرومان تیمش مقابل تراکتور گفت: مصدوم و محرومی که در لیست اصلی تیم حضور داشته باشند نداریم.  یکی دو تا از بازیکنان مصدومیت‌های خیلی جزئی دارند که با نظر سرمربی در لیست قرار نخواهند گرفت.

وی درباره اشتباهات داوری  نسبت به تیمش افزود: به گفته کارشناسان داوری اشتباهات داوری دو امتیاز از تیم ما گرفته است. تیم گل‌گهر بیش از همه تیم‌ها ضرر کرده است. تیم‌ها ممکن است در یک بازی ضرر کرده باشند اما در بازی‌های دیگر داوری‌ها به نفع آنها بوده است و برآیند آنها از داوری صفر است. ولی برآیند داوری‌ها در این فصل به ضرر ما بوده است.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان  در ادامه بیان کرد: در سال‌های گذشته به طور مثال فصل 97 و 98 سپاهان اصفهان با دو امتیاز قهرمانی را به پرسپولیس واگذار کرد. داوری‌ها در آن فصل به ضرر سپاهان بوده است. کارشناسان داوری در آن دوره در برنامه‌های مختلف نظر خود را اعلام کردند که اگر اشتباهات داوری را کنار بگذاریم سپاهان در آن فصل می‌توانست قهرمان شود.

الهویی ادامه داد: تصوری  که برای ما ایجاد می‌شود این است که اشتباهاتی که وجود دارد با تیم نیست با آقای قلعه‌نویی است. ما از رئیس محترم کمیته داوران، دپارتمان داوری و داورانی که وجدان پاکی دارند که جایگاه‌شان قضاوت و برقراری عدالت است؛ از آنها خواهش می‌کنیم که تحت تأثیر این مسائل قرار نگیرند.

وی اظهار داشت: ما چیز اضافه‌ای از داوران نمی‌خواهیم، ما تنها چیزی که می‌خواهیم برقراری عدالت است. آن چیزی که حق ماست به ما بدهند ولی آن چیزی که حق ماست از ما نگیرند. اشتباهات داوری وجود دارد و شکی در آن نیست ولی ما از داوران می‌خواهیم با وجدان آگاه و بیدار خودشان عدالت را برقرار کنند تا همه تیم‌ها و افرادی که در فوتبال حضور دارند بر اساس عدالت بر خلاف اتفاقاتی که در چند سال اخیر افتاده به حق واقعی خود برسند.

نظرات

نظر دهید