جهان‌نجاتی: قضاوت داوران مشکوک است

جهان‌نجاتی: قضاوت داوران مشکوک است

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان به نحوه قضاوت داوران در لیگ اعتراض کرد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از دی اسپورت، مریم جهانجاتی پس از تساوی دو بر دو تیمش در ایلام مقابل پالایش گاز در خصوص این دیدار گفت: ما در هر دو نیمه شروع خوبی داشتیم پس از گل دقیقه ۱۰ شبنم بهشت کنترل بازی را در دست گرفتیم و در نیمه دوم نیز توسط چترنور به گل رسیدیم ولی روی اشتباه فردی یک گل دریافت کردیم و تا دقیقه ۸۰ ما برتری داشتیم که پس از آن روی یک ضربه پنالتی گل تساوی را دریافت کردیم.

سرمربی شهرداری سیرجان در خصوص داوری این دیدار بیان داشت: در مورد قضاوت داور مسابقه صحبتی ندارم ولی چند صحنه مشکوک در بازی اتفاق افتاد که کارشناسان داوری نظر خواهند داد. 

وی تصریح کرد: دو صحنه مشکوک به پنالتی بود که داور از آن گذشت و همچنین صحنه که منجر به پنالتی برای حریف شد مشکوک بود که امیدوارم کارشناسان در این خصوص اظهار نظر کنند. 

جهانجاتی ضمن رضایت از عملکرد شاگردانش به خبرنگار ما گفت: ما در این دیدار همچون بازی‌های قبل با برنامه وارد زمین شدیم و توانستیم به گل برسیم و اگر پنالتی به ضرر ما گرفته نمی‌شد یا اینکه گل دوم را زودتر دریافت می‌کردیم چه بسا فرصت داشتیم به گل سوم برسیم که اینطور نشد و حالا تمام تمرکزمان را روی بازی بعد مقابل وچان خواهیم گذاشت.

نظرات

نظر دهید