پشت ورزش گل‌گهر محکم شد!

اتفاق خوب در ادامه برنامه

پشت ورزش گل‌گهر محکم شد!

شرکت گل گهر امروز به صورت رسمی ایمان عتیقی را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی کرد تا بهترین اتفاق ممکن برای ورزش سیرجان و باشگاه گل گهر رخ دهد.

به گزارش کرمان ساکر، در حالی که از روزهای گذشته اخباری درباره تغییرات در شرکت گل گهر در رسانه‌ها مطرح شده بود، امروز ایمان عتیقی معاون مدیرعامل این شرکت و عضو سابق هیات مدیره باشگاه گل گهر به عنوان مدیرعامل جدید شرکت معرفی و جایگزین جمشید ملارحمان شد تا یک مدیر جوان و سیرجانی به نفر اول این شرکت تبدیل شود.

این انتصاب اما برای ورزش و باشگاه گل گهر سیرجان که قدم‌های جدی‌اش را در سال‌های اخیر برای حرفه ای شدن در ورزش برداشته، بهتر اتفاق در ادامه مسیر ورزشی شرکت نیز قلمداد می‌شود که عضو سابق هیات مدیره باشگاه که سال‌ها در بدنه شرکت مسئولیت‌های مختلفی را بر عهده داشته، اکنون به عنوان یک مدیر ورزش دوست روی صندلی مدیریت این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی می‌نشیند.

عتیقی که چهار ماه پیش، از عضویت چندین ساله‌اش در هیات مدیره باشگاه گل گهر استعفا کرد، یکی از نفرات تاثیرگذار و کلیدی این باشگاه و اوج گیری تیم فوتبال گل گهر در کشور بوده که توانست نزدیک با تصمیم گیری‌های کلان این شرکت، کاملا در تعریف حرفه ای شدن و برند سازی ورزش برای گل گهر موفق عمل کند و همین حالا هم گل گهر یکی از ثروتمندترین باشگاه‌های ایران است که با اتکا به این پشتوانه توانسته به خوبی اهدافش را پیش ببرد.

باشگاه گل گهر از این پس با خیالی آسوده‌تر می‌تواند به کارش ادامه بدهد و ارتباط خوب و اعتماد کاملی که عتیقی با مدیران باشگاه دارد، برای توسعه ورزش سیرجان و حتی کشور یک برگ برنده است.

نظرات

نظر دهید