دو ستاره مس امیدوار به حفظ صدرنشینی

دو ستاره مس امیدوار به حفظ صدرنشینی

صدرنشینی مس بعد از غلبه بر پارس جنوبی باعث شد بازیکنان این تیم با اعتماد به نفس و روحیه از تداوم روزهای خوب تیمشان صحبت کنند.

به گزارش کرمان ساکر، مس کرمان دیروز در ورزشگاه باهنر موفق شد با دو گل پیمان میری و بابا محمدی از سد پارس جم یکی از مدعیان این فصل عبور کند تا با توجه به توقف استقلال خوزستان و شکست ملوان، به تنهایی به صدر جدول لیگ یک صعود کند.

دوربین "کرمان ساکر" بعد از این پیروزی شیرین و صدرنشینی در لیگ یک به سراغ محمدرضا پورمحمد و پیمان میری رفت تا در گفتگویی کوتاه، نظر این دو ستاره تیم را که نقش غیر قابل انکاری در صدرنشینی ایفا کرده‌اند، جویا شود.

محمدرضا پورمحمد مدافع راست تیم فوتبال مس کرمان پس از برتری تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که هم بازی خوبی مقابل تیم پارس جنوبی جم داشتیم با کمک خدا توانستیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم و با کسب امتیازات کامل این بازی به صدر جدول صعود کرده و دل مردم و هواداران کرمانی را شاد کنیم.

پورمحمد در پاسخ به این سوال که صدر جدول را در هفته های آینده نیز حفظ خواهند کرد گفت: در بازی قبلی مقابل قشقایی وضعیت زمین ورزشگاه پارس شیراز واقعا بد بود و نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم شرایط زمین ورزشگاه خانگی مان بهتر است و توانستیم امروز بازی خوب‌مان را ارائه داده و به حریف دیکته کنیم.

مدافع راست مس کرمان افزود: هر بازی برای ما حکم فینال دارد که پرقدرت کارمان را ادامه خواهیم داد انشا الله با حمایت مسئولین، هواداران و مردم کرمان بتوانیم صدر جدول را حفظ کرده و در پایان فصل قهرمانی را جشن بگیریم.

سیدپیمان میری نیز که با یک گل و یک پاس گل بی تردید بهترین بازیکن زمین بود، در خصوص اینکه به عنوان مهره کلیدی تیم مس محسوب می شود اظهار داشت: آن چیزی را که مربی از من می خواهد را اجرا می کنم و سایر بازیکنان نیز تلاش کرده و زحمت می کشند. خدا من را دوست دارد و اتفاق های خوب برایم رقم می خورد.

میری ادامه داد: انشاالله این صدرنشینی تا پایان فصل ادامه داشته باشد و جشن صعود بگیریم. واقعا جای مس کرمان با این پتانسیل در لیگ برتر خالی است.

مهاجم مس در پاسخ به اینکه چرا مس کیفیت بهتری مقابل پارس جم نسبت به بازی های قبل ارائه داد، گفت: تیم هایی جلوی ما بازی می کنند فوتبال بسته ای را ارائه می کنند و قصدشان این است که یک امتیاز بگیرند و بروند و وقتی یک امتیاز کسب می کنند خیلی خوشحال می شوند انگار که ما و بازی را برده اند! و فکر می کنم دلیل آن این باشد که تیم مقابل‌شان مس بزرگ است. بازی باز تیم پارس جنوبی سبب شد تا ما بازی خودمان را به آنها دیکته کنیم. بازی کردن مقابل تیم هایی که بسته بازی می کنند نسبت به تیم هایی که بازی، باز ارائه می دهند سخت است.

میری خاطرنشان کرد: خدا را شکر هفته به هفته شرایط تیمی‌مان بهتر می شود و بازیکنان با همدیگر هماهنگ تر می شوند.

وی در پایان در خصوص اینکه در کورس کسب عنوان آقای گلی خواهد ماند گفت: تلاشم را خواهم کرد هدف اول ما صعود به لیگ برتر است و انشا الله در ادامه اگر قسمت باشد دوست دارم در کورس کسب عنوان آقای گلی هم باشم.

نظرات

نظر دهید