گلر مس رفسنجان: خوشحالم که نامم جزو ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان قرار گرفت

منتظر این لحظه بودم اما نه به این زودی

گلر مس رفسنجان: خوشحالم که نامم جزو ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان قرار گرفت

نامزد کسب جایزه بهترین دروازه‌بان زن فوتسال جهان از سوی سایت فوتسال پلنت می‌گوید انتظار نداشتم به این زودی نامم در بین بهترین دروازه‌بانان جهان قرار بگیرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ زینب کرمی دروازه‌بان تیم فوتسال زنان مس رفسنجان که از سوی سایت فوتسال پلنت نامزد کسب جایزه بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان شد.

کرمی اظهار داشت: خوشحالم که نامم جز ۱۰ دروازه‌بان برتر فوتسال جهان قرار گرفت و منتظر این لحظه بودم اما انتظار نداشتم این اتفاق به این زودی ها رقم بخورد.

نامزد بهترین دروازه‌بان زن فوتسال جهان الگوی خود را فرزانه توسلی دانست و گفت: وی نمونه کامل یک گلر پرتلاش، جنگجو و متواضع است و همواره سعی می‌کنم مانند او عمل کنم. هر چقدر ورزشکاری افتاده‌تر باشد پربارتر خواهد بود.

وی ادامه داد: همواره مربی تیم مس رفسنجان یک شعار را به ما می‌گوید و به آن عمل می‌کنیم و آن هم توکل، توسل و تلاش است. هر ورزشکاری که تلاش کند، خدا آن را می‌بیند و بهترین راه را به آنان نشان می‌دهد و بهترین اتفاق برایش می‌افتد.

کرمی درخصوص ضعف فوتسال زنان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از تیم‌ها در لیگ برتر مربی گلر ندارند و همین باعث می‌شود تا مقداری کیفیت کار پایین بیاید. اگر هر تیمی مربی گلر داشته باشد اتفاق مثبتی است زیرا فوتسال زنان ایران پر از گلر با استعداد است.

وی درباره وضعیت بازی‌ها در فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان یادآور شد: در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال زنان توانستیم قهرمان شویم. بهترین خط دفاعی را داشتیم و همچنین چند بازی را کلین شیت کردم. طبیعتا امسال چون شهناز یاری سرمربی تیم سایپا در لیگ برتر است، کیفیت بازی‌ها خیلی بیشتر می شود و امسال رقابت بهتر از فصل گذشته است. در گروهی که قرار داریم، تیم‌های آبادان، رهیاب و مشهد با استفاده از بازیکنان ملی‌پوش ترکیب خوبی دارند. در دور اول به مصاف سایپا نمی‌رویم اما برای بازی‌های قهرمانی روبروی هم قرار می‌گیریم.

نامزد بهترین دروازه‌بان زن فوتسال جهان عنوان کرد: قهرمانی مس رفسنجان در لیگ فصل گذشته و قهرمانی با تیم جوانان در کافا در تاجیکستان بهترین اتفاقات فصل قبل بود. چند سال پیش تیم ملی بازی‌های دوستانه‌ای در اصفهان داشت و اولین بار بود که از نزدیک بازی‌های آنان را می دیدم و عملکرد خوبی داشتم. برای هر بازیکن و گلری اتفاق تلخ باخت و هر شکستم یک اتفاق تلخ است و همواره سعی می‌کنم بازنده نباشم.

وی افزود: باید از خانم رضایی سرمربی مس رفسنجان و فاطمه اعتدادی تشکر کنم که در این مدت به من اعتماد کردند و از نظر اخلاقی و فنی درس‌های زیادی به من دادند. همچنین از سرمربی و مربی تیم ملی تشکر می‌کنم که سبب دیده شدن بازی‌های من در تیم جوانان شدند.

نظرات

نظر دهید