خواجه‌حسنی: حضور مردانی در هر تیمی غنیمت است

دو بمب دیگر نیز داشتیم که نترکید

خواجه‌حسنی: حضور مردانی در هر تیمی غنیمت است

سرپرست تیم تکواندو مس کرمان گفت: مردانی به عنوان کاپیتان تیم ملی نقش لیدر تیم ما را ایفا خواهد کرد و ما با جذب او بمب نقل و انتقالات را در کرمان منفجر کردیم.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از تسنیم؛ سلمان خواجه‌حسنی در خصوص جذب سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو اظهار داشت: سجاد کاپیتان تیم ملی است و حضورش در هر تیمی غنیمت است. مردانی به عنوان بزرگتر می‌تواند نقش لیدر را  ایفا کند و به سایر بازیکنان انگیزه بدهد. سیاست باشگاه مس کرمان از گذشته حضور بهترین‌ها بوده است.

وی تصریح کرد: هادی ساعی، بهزاد خداد، هادی افشار، مجید افلاکی و دیگر بزرگان زمانی در مس حضور داشتند که باعث انگیزه تیم و پیشرفت تکواندو کرمان بودند. در سال جاری نیز بنا بر تجربیات گذشته سعی کردیم نقاط ضعف خود را پوشش بدهیم و بزرگان را به تیم بیاوریم تا هم حضور آنها باعث انگیزه بازیکنان جوان تیم شود و هم در نتیجه‌گیری نیز عملکرد بهتری داشته باشیم و به روزهای اوج خود بازگردیم.

سرپرست تیم تکواندو مس کرمان در خصوص رقابت این تیم با کن برای جذب مردانی گفت: ما با تیم کن در زمین رقیب هستیم و بیرون زمین دوست هستیم و در جهت ارتقای تکواندو کشور تلاش می‌کنیم. همه تیم‌های تکواندو از جمله کن و مس یک مسیر را دنبال می‌کنیم و آن پیشرفت تکواندو ایران است.

وی تصریح کرد: ما دو بمب دیگر نیز داشتیم که نترکید. باشگاه مس به دنبال جذب آرمین هادی‌پور بود و با این بازیکن صحبت کردیم و تا یک جایی هم جلو رفتیم. آرمین نیز راضی به حضور در تیم ما بود، اما باشگاه دانشگاه آزاد هر جور بود او را راضی کرد. پیشنهاد ما خیلی بیشتر از مبلغ مورد توافق دانشگاه با او بود. بمب دیگر ما نیز یکی از بازیکنان کن بود که دیگر مایل نیستم در مورد وی صحبت کنم.

نظرات

نظر دهید