ترکزاده: باید از ظرفیت رسانه‌ها در توسعه فوتبال پایه استفاده شود

ترکزاده: باید از ظرفیت رسانه‌ها در توسعه فوتبال پایه استفاده شود

مدیر آکادمی و عضو کمیته فنی باشگاه مس کرمان معتقد است در استان از ظرفیت رسانه‌‌ها در توسعه فوتبال پایه استفاده نمی‌شود.

به گزارش کرمان ساکر؛ رضا ترکزاده مدیر آکادمی باشگاه مس کرمان در این‌باره گفت: متاسفانه در استان کرمان از ظرفیت رسانه‌های جمعی در توسعه و همچنین حمایت از بازیکنان و مربیان رده‌های سنی به خوبی استفاده نمی‌شود. نباید فراموش کنیم که رسانه‌ها نقش انكارناپذير در توسعه و تعالی ورزش در عرصه‌های مختلف دارند.

ترکزاده ادامه داد: یکی از برنامه‌های اصلی ما این است استعدادهای استان را در تمامی رده‌های سنی شناسایی و به رسانه‌ها معرفی نماییم تا هم باعث انگیزه آن‌ها و هم مربیان‌شان شود. برجسته‌سازی موفقيت بازیکنان و مربیان، بدون شک انگيزه مضاعف را در آن‌ها براي كسب نتايج بهتر تزریق می‌کند و هنر رسانه در ورزش، كمک به پويايي و اعتلای آن در سطح جامعه است.
 
سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال مس‌نوین افزود: متاسفانه برخی بازیکنان و مربیان پایه‌ای در استان با توجه به عملکری که از خود به نمایش می‌گذارند، از سوی رسانه‌ها مورد توجه قرار نمی‌گیرند. فکر می‌کنم تنها حلقه مفقوده سال‌های اخیر در باشگاه مس نیز همین موضوع است. ارتباط بازیکنان مستعد باشگاه با رسانه‌های جمعی و پایگاه‌های خبری معتبر استانی و کشوری باید تقویت شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه جايگاه رسانه‌های ورزشی کرمان در كشور حرفه‌ای و مطلوب است و نقدهاي سازنده و راهگشای آنان مسير درست را به جامعه ورزش همواره نشان می‌دهد. امیدوارم آن‌ها نیز نگاه ویژه‌ای به فوتبال پایه داشته باشند و با برنامه‌ریزی دقیق‌تری آنرا تحت پوشش خود قرار دهند.

نظرات

نظر دهید